Markalar

2019 – 2020 Armine Elbise Modelleri

2 Mins read
2019 - 2020 Armine Elbise Modelleri
2019 – 2020 Armine Elbise Modelleri

Armine Elbise Modelleri

Armine Elbise Modelleri her sezon tesettürlü bayanların merceği altına girerken 4 mevsim de bayanlara şık ve farklı imajlar yansıtan parçalar sunuyor. Sezona yönelik yazlık Armine Elbise Modelleri ni incelediğimizde şık parçaların albenili renkler ve stil çizgilerle buluştuğunu görüyoruz. Baharı yarıladığımız şu günlerde Armine elbise modelleri de vakur ve dingin bahar renklerinden hafif hafif yazın parlak tonlarına geçiş yapmakta. Bu anlamda dilerseniz dingin renklerdeki koyu mavi, haki, vişne, gri, bej ve siyah tonlarındaki elbiseleri bu ürünler arasında bulabileceğiniz gibi daha aydınlık renklere de yelken açabilirsiniz.

2019 - 2020 Armine Elbise Modelleri
2019 – 2020 Armine Elbise Modelleri

Armine Elbise Kreasyonunda Göze Batan Renkler

Örneğin turkuaz tonlarındaki Armine Elbise Modelleri mevsimsel etkilerle oldukça uyumlu stilleri ortaya koyarken, dikkat çekici tonlarıyla da fark edilmenizi sağlar niteliklerde. Yine zümrüt yeşili elbise modelleri, mercan renklerindeki uçuşkan abiyeler, pudra- kiremit ya da güneş sarısı renklerindeki elbiseler ise yazın güzel etkileriyle şimdiden bizleri buluşturuyor.


Elbiselerin formlarına göz gezdirdiğimizde günümüz modern mutasıp kadınını en stil vurgularla öne çıkaran stilleri görüyoruz. Bu anlamda bele oturan kemerli stilde elbiseler balonlaşan iri pileli etek kısımları ile göz okşayıcı çizgileriyle karşımıza çıkıyor. Yine özel gecelerde ve davetlerde kullanılabilecek robalı elbise modelleri ise hem günlük anlamda, hem de 5 çayı gibi şık toplantılarda kullanılabilecek cinsten. 2 parçalı basen altında ve topuklarda biten şifon elbiselerse kuyruklarla detaylandırılmış.

2019 - 2020 Armine Elbise Modelleri
2019 – 2020 Armine Elbise Modelleri

Hareketli Detaylara Sahip Armine Elbiseler Modelleri

Yine bele iliştirilmiş ince kuşaklı formda elbiseler ise geniş çan etek kesimiyle tasarlanmış. Özel geceler için tasarlanmış abiye formdaki bazı elbiselerin kesimleri ise hemen roba altından başlayarak göze şık görseller sunarak drapelendiriliyor.


Yine abiye modunda özel geceler için tasarlanmış bazı elbise modelleri var ki arkada etek ucu kuyruğu parıltılı işlemelerle hareketlendirilmiş. Bu elbise modelleri düğün- balo ve sünnet toplantıları için gayet şık ve uygun. Üstten gövdeye oturan kimi elbise modelleri ise önde etek kısımda sadece çift pilelerle detaylandırılırken, cep kısımlarında metal aksesuarlarla hareketlendirilmiş.


Kimi elbiseler ise prenses kollarla detaylandırılırken yine kol uçları saten kurdelelerle hareketlendirilmiş. Asimetrik çizgili desenliler ise gündüz şıklığında kullanılabilecek niteliklerde. Boydan boya pilili modeller ve üzerleri kat kat volanlı olan modeller ise yine şık davet toplantıları için gayet uygun. Kısacası Armine Elbise Modelleri 7/24 giyebileceğiniz niteliklerde.

Related posts
Markalar

2020 Dagi Mayo - Mayokini Modelleri

2 Mins read
Dagi mayo – mayokini modelleri şimdiden beachwear meraklılarının objektifine girdi bile. Şimdiden mayo ve mayokini bakılır mı demeyin. Zira bildiğiniz üzere deniz…
Markalar

2020 Oysho İç Çamaşır Modelleri

2 Mins read
Oysho iç çamaşır modelleri günümüzde her kesin en beğendiği markalardan ayrıca da 2020 sezonunda sergilenen Oysho pijama ve iç çamaşır modelleri her zaman olduğu…
Markalar

2020 Tozlu Mont Modelleri

2 Mins read
Tozlu Mont Modelleri out door dış giyim ürünleri arasında sonbahar ve kış aylarında en çok tercih ettiğimiz hafif ve sportif giysilerden. Tozlu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir