Aksesuar

2019 – 2020 Atkı Bere Modelleri

2 Mins read

Trend Atkı Bere Modelleri

Yaz aylarının artık yavaş yavaş yerini kış ayına devretme aşamasında olduğumuz şu günlerde kış hazırlıklarınızı yaparken mutlaka gardırobunuzda bulundurmanız gereken en önemli iki parçayı sizler için araştırdık. Bu yılın 2020 Atkı Bere modellerini sizlerinde beğeneceğini umuyoruz. 2020 Yılının atkı ve bere modellerine bakacak olursak diğer senelere göre en göze çarpacak olan farklılık ise cepli atkı modellerinin daha çok rekabet görmesi oluyor.

Atkı bere modellerinin bu sezonki en dikkat çekici renklerine vurgu yapacak olursak, bej, beyaz, gri ve kahverengi renkleri diğer renklere göre oldukça popüler. 2020 Atkı Bere modelleri yoğun talep görmesi nedeni ile bu sezonun en çok satılan ürünleri arasında yer aldığı da görülüyor. Yün ve örgü atkı modelleri yaşınız kaç olursa olsun herkese göre hitap edenini özellikle yaklaşan bu kış ayları için bulabilmeniz mümkündür.

2020 Kış Modası Atkı, Bere Modelleri
2020 Kış Modası Atkı, Bere Modelleri

Atkının Bere İle Uyumu

Birbirleri ile oldukça uyumlu olarak tasarlanan atkı, bere modelleri her sezon olduğu gibi bu sezon da sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Hazır olarak satın alabileceğiniz bu Atkı, Bere modellerini eğer eliniz yatkın ise kendi modelinizi kendiniz de yaratmanız mümkündür.

Kırmızı Renk Atkı Bere Modeli

Kadınların üzerinde ne olursa olsun oldukça çekici gösteren renk atkı bere içinde geçerli olmaktadır. Bu sezonun Atkı Bere takımları siz kadınların vazgeçilmezi olmak için raflardaki yerlerini almaya başladı bile. Bu renk özellikle de koyu kıyafetler ile oldukça kolay kombinlenen Atkı Bere modelleri şıklığınızı ön plana çıkartmak adına bir numara.

2020 Kış Modası Atkı, Bere Modelleri
2020 Kış Modası Atkı, Bere Modelleri

Ponponlu Atkı – Bere – Eldiven Modelleri

Ponpon modeller genellikle kız bebekler için tercih edilse de günümüzün şartlarında artık sıklıkla rastlayacağımız bir model haline gelmiştir. Atkı, Bere, ve Eldiven ile uyum sağlayan bu parçalar hem kadınların hemde genç kızların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bu parçaları genellikle koyu renkteki elbiseler ile kolayca kombin yapmanız mümkün. Fakat açık tonlarda bir seçim yaptıysanız Atkı, Bere, ve Eldivenin de açık renkte olması sizi oldukça dikkat çekici hale getirecektir.

2020 Kış Modası Atkı, Bere Modelleri
2020 Kış Modası Atkı, Bere Modelleri

Cepli Atkı Modelleri

Diğer yıllara aksine son zamanların oldukça modası haline gelen cepli atkı modellerini her giyim mağazasında veya internetten satın almanız mümkün olacaktır. Diğer atkı modellerine göre kullanışlı olan bu atkı modellerinin vazgeçilmezler arasında olmasının iki nedeni bulunmaktadır. İlk olarak Cepli Atkı Modellerinin çeşitli modelleri ve birbirinden dikkat çekici renkleri bulunmaktadır. Bir diğer özellik ise ellerinizi sağuktan koruyacak veya cep telefonlarınızı koyabileceğiniz ceplerinin bulunmasıdır.

Related posts
Aksesuar

En Trend 10 Gelin Saçı Aksesuarı

3 Mins read
2020 Yılının yaz ve kış günlerinde düğün trendlerine baktığımız zaman en başta gelin saçı aksesuarları popüler bir ayrıntı olmayı başarmıştır. Eğer sizde…
Aksesuar

2020 Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

2 Mins read
Yağmur Çizmeleri ve Kombin Örnekleri Bu sezon Geçmiş olduğumuz yıllara göre tasarımcıların siz kullanıcılara sunmuş olduğu yağmurlu havalarda severek giyebileceğiniz mükemmel çizme…
Aksesuar

2020 Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

3 Mins read
Kız isteme ve söz aşamasında severek ve beğenerek aldığımız ve o gün geldiğinde severek takacağımız yüzük veya alyanslar, söz, nişan törenlerinde oldukça…

6 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir