Moda

2019 – 2020 Balık Abiye Modelleri

2 Mins read

Balık Elbise Modelleri 2019

Yaz mevsiminin gelmesiyle düğün, davet ve balo mevsimi de sıkı bir giriş yapıyor. Eğer yaz sezonunda bol bol düğünlere ya da davetlere katılmayı planlıyorsanız kesin kendiniz için abiye tuvaletler bakıyorsunuz demektir. Eğer bu konuda tercihinizi Balık Elbise Modelleri 2019 – 2020 den yana yapacaksanız gelin, senenin trend balık elbise modellerine birlikte göz atalım.

2019 - 2020 Uzun Balık Abiye Elbise Modelleri
2019 – 2020 Uzun Balık Abiye Elbise Modelleri

Balık Elbise Modellerinin Belirgin Özellikleri

Senenin trend çizgilerini incelemeden önce sizlere balık formlu tuvaletler konusunda biraz bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle balık formlu tuvaletler diz hizasında kadar vücudu sararak kavrayan tuvalet modellerindendir. Diz hizasında geldiklerinde ise açılarak yere kadar uzanır.

Bu formundan ötürü balık kesimli tuvalet modellerinin düzgün bir fizik istediğini hemen belirtelim. Öte yandan yere kadar uzanan Balık Elbise Modelleri 2019 modelleri eteklerinin altına dilediğiniz uzunluktaki topukları saklayabileceğinizden dolayı bu tarz elbiseler sizi – ince uzun bir silüet halinde gösterecektir.

2019 - 2020 Uzun Balık Abiye Elbise Modelleri
2019 – 2020 Uzun Balık Abiye Elbise Modelleri

Trend Balık Elbise Modelleri

Sezon trendlerini incelediğimizdeyse göz okşayıcı pencere detaylı balık tuvalet modelleri, askılı, düşük kollu, kayık yaka tuvalet stilleri, kat kat etekleri volanlı balık tuvalet modelleri şıklıkta adeta birbirleriyle yarışıyor diyebiliriz. Renk konusuna değinecek olursak balo ve davetlerin olmazsa olmazı siyah renkli balık tuvalet modelleri ilk planda. Eğer hafif kilo problemim var diyorsanız sizi daha da ince gösterecek olan siyah tuvaletlerden yararlanabilirsiniz.

Bunun dışında 2019 yılının öne çıkan renkleri; kırmızı, fuşya pembeler, pudra tonları, altın renkleri ve metalik gümüş elbiseler olduğundan balık tuvalet tercihinizi bu renklerde yapabilirsiniz. Yine balık tuvalet seçimi yaparken tercihinizi belirleyecek olan en iyi rehberse ten ve saç renginiz olmalıdır. Örneğin açık tenli bayanlar canlı ve koyu renklere yönelebilir. Esmer bayanlarsa metalik ve beyaz – pudra tonlarına yönelmelidir.

Biraz da dokulardan söz edelim. Balık formunda bir tuvalet tercih edeceğiniz zaman renk konusunu hallettiyseniz gideceğiniz konseptle ilgili olarak da elbisenizin dokusu hakkında karar kılabilirsiniz. Örneğin açık bir kır düğününe katılacaksanız akışkan şifon dokulu balık tuvalet modellerinden yararlanabilirsiniz. Eğer katılacağınız davet kapalı bir balo salonunda olacaksa; brokar dokulu, saten, metalik renklerde ya da ipekli, organze kumaşları tercih edebilirsiniz. Elbette Balık Elbise Modelleri 2019 konusunda yazın kolsuz balık elbise modellerine yönelmenizi öneririz.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir