Moda

2019 – 2020 Bol Paça Pantolon Modelleri

3 Mins read

Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol paça pantolon modelleri genç veya olgun olmaksızın bütün bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. 2020 Bol Paça Pantolon Modelleri hem rahatlığı hemde görünümü açısında sıklıkla tercih edilen trend parçalardan biridir. Bu model pantolonları mevsim fark etmeksizin hem yaz hemde kış aylarında kullanmanız mümkündür. Bol paça pantolon modelleri genellikle yaz aylarında sıcaklardan bunalan kadınların tercih ettiği pantolonlar arasında da yer almaktadır.

2020 Yeni Sezon Bol Paça Pantolon Modelleri
2020 Yeni Sezon Bol Paça Pantolon Modelleri

Yüksek Bel Pantolon Kumaş Örnekleri

2020 Bol Paça Pantolon Modellerinde kumaş seçimleri yaz ve kış aylarına göre değişim göstermektedir. Kış aylarında bu model pantolonlar için sıcak tutan kalın kumaşlar tercih edilirken yaz aylarında ise sadece keten kumaşlar tercih edilmektedir. Kış aylarında kullanılmakta olan bu kumaşlar tok bir görünüm sağlamaktadır. Yaz aylarında tercih edilen kumaşlar ise daha bi salaş görünüm yaratmaktadır.

2020 Yeni Sezon Bol Paça Pantolon Modelleri
2020 Yeni Sezon Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol Paça Pantolonlardaki Proporsiyona Detayı

Bu model pantolonlarda kadınlar genellikle bacaklarının uzun görünmesini isterler, bol paça pantonları yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinlediğinizde daha bi şık elde edebilirsiniz. Kalın bacaklı kadınlar, Bol paça pantolonları tercih ettiklerinde ince bir görünüme sahip olurlar bu yüzden kalın bacaklı kadınlar da sıklıkla bu model pantolonları tercih etmektedirler.

Bol paça pantolon modellerini her renkte ve her modelde bulabilmeniz mümkündür. Yaz aylarında tercih edilen pantolonu üreten tasarımcılar bunun yanı sıra yanlarına birde aynı modelden oluşan bir kemer ilave ederek daha bi şık görünüm elde etmişlerdir. Kış aylarında tercih edilen pantolonların yanına da fazla abartıya kaçmadan deri kemerler ile kombin elde etmeniz mümkündür.

2020 Yeni Sezon Bol Paça Pantolon Modelleri
2020 Yeni Sezon Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol Paça Yırtık Pantolon Modelleri

Bu model pantolonları genellikle genç kızlar tercih etse de artık sokak modasında kadınlarında yırtık pantolonları giydiğini görmemiz mümkün. Yırtık pantolonlar özellikle de bol paça ile birleştiğinde oldukça cool bir görünüm elde ediyorsunuz. Bol Paça Yırtık Pantolon Modellerinin üzerine tercih edeceğiniz bir tişört veya kazak ile spor bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bol paça pantolonların estetiği diz kapaklarınızdan sonra başlamaktadır. Dizlerinize kadar sarmakta olan bu pantolonlar dizlerinizden sonra ince bir görünüm elde ederek bollaşmaya başlamaktadır tabi buda bu model pantolonları tercih eden herkese modern bir görüntü elde etmesini sağlamaktadır.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir