Moda

2019 – 2020 Dantelli Mezuniyet Elbiseleri

2 Mins read
2019 - 2020 Dantelli Mezuniyet Elbiseleri
2019 – 2020 Dantelli Mezuniyet Elbiseleri

Birbirinden Güzel Mezuniyet Elbiseleri

Her sezon sene sonlarına yakın veya sene sonlarında düzenlenen mezuniyet töreni, balosu için ne giysem acaba telaşı başlıyor. Fakat mezuniyet elbise seçimini yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bir konu var. Ben bu elbiseyi nasıl bir yerde kullanacağım ?

Üniversiteler için mezuniyet törenleri şık bir mekanda yapıldıktan sonra parti düzenleniliyor. Tabi partiyi tercih etmeyenlerde illaki oluyor. Lise mezuniyetlerinde ise genellikle lüks bir mekanda yemek veya okulun bahçesinde ufak bir parti hazırlıkları oluyor. 2020 yılında mezun olacak öğrenciler şimdiden bu arayışın içindeyken bu sezonun mezuniyet elbiselerinde çok sık rastlayacağınız dantel detayı var. Bu model elbiseleri seçerken; Kısa mezuniyet elbiseleri lise ve ortaokulu yansıtırken uzun mezuniyet elbiseleri de genellikle üniversiteleri yansıtmaktadır.

2019 - 2020 Dantelli Mezuniyet Elbiseleri
2019 – 2020 Dantelli Mezuniyet Elbiseleri

Gecenin En Şık Kızı Olabilirsin

Her sezon olduğu gibi bu senede siyah renk elbiseler vazgeçilmezler arasında. Fakat doğru seçim yapmak için siz beğendiğiniz veya ten renginize yakışacak bir model ve renk seçebilirsiniz. Örnek verecek olursak, eğer beyaz bir tene sahipseniz mor, lila, eflatun gib renkleri tercih edebilirsiniz. Hem oldukça havalı bir görünüme sahip hemde ince detaylı dantel modelleri ile tüm dikkati üzerinize çekebilirsiniz. Eğer esmer bir tene sahipseniz, ekru ve tarçın renk tonları bu sezon moda olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Bu sezon yine trendler arasında yer alan bordo renk dantelli elbiseler maxi boy olarak karşımıza çıkacak. Büyüleyici bir tasarıma sahip olan modeller, özellikle kol ve boyun kısmının sırf dantel olması gerçekten çok dikkat çekici. Bu modeller oldukça şık olmasına şık fakat bu modeller eğer vücut hatlarınıza uyum sağlıyorsa tercih etmenizi öneririz.

2019 - 2020 Dantelli Mezuniyet Elbiseleri
2019 – 2020 Dantelli Mezuniyet Elbiseleri

Stiliniz İçin İpucu

Yukarıda belirtmiş olduğumuz modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken bir ayrıntı daha var. Bu elbiseler dikkat çekici olduğu için böyle bir elbisede kullanacağınız aksesuar ve takıları sade tercih etmenizi öneririz. Göğüslerinizin büyük görünmesini istiyorsanız eğer gögüs bölgesi fırfırlı olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir