Moda

2019 – 2020 Ekose Gömlek Modelleri

2 Mins read
2019 - 2020 Ekose Gömlek Modelleri
2019 – 2020 Ekose Gömlek Modelleri

Ekose Gömlek Modelleri

Son zamanlarda kadınlar genellikle spor kombinlerde ekose gömlekleri tercih etmektedir. Ekose gömleklerin yanı sıra oduncu gömlek modelleride spor kombinlerinde çok kullanılmaktadır. Sonbaharın yaklaşmasıyla siz kadınları sokaklarda spor kombinleri ile görmemiz artık mümkün.

2019 – 2020 Ekose Gömlek Modellerinde bu sezon her trend parçada olduğu gibi bu modellerde de oldukça birbirinden etkili ve albenisi olan modeller bulunmaktadır. Ekose gömlek modellerini siz kadınlar genellikle siyah veya mavi kot pantolon ile tercih edebilirsiniz. Ayrıca siz erkekler, bu gömlek modelleri sizler içinde uygun.

2019 - 2020 Ekose Gömlek Modelleri
2019 – 2020 Ekose Gömlek Modelleri

Albenisi Olan Ekose Gömlek Modelleri

Kırmızı ve siyah rengi moda olan ekose gömlek modelleri hemen hemen her yaşa uygun olarak üretilmektedir. Ekose gömlek modellerini genellikle yüksek bel pantolonlar ile kombin yapmak oldukça moda görünüyor. Bu gömleklerin kısa modellerini de elbiselerinizi üzerine ek olarak kullanabilirsiniz. Renkli elbise ve ekose gömlekler ile de oldukça farklı stil oluşturabilir, ve şık görünebilirsiniz.

Bu gömleklerin yeşil ve mavi yonlarıda bu sene modaya çok uygun gibi görünüyor. Serin havalarda tişörtünüzün üzerine ekose gömlek giyerek kendinize özgün bir kombin oluşturabilirsiniz. Kalabalık olmayan ve daha bi geniş karelere sahip olan gömlekleri de tercih ederek şık bir görünüm elde etmeniz mümkündür.

2019 - 2020 Ekose Gömlek Modelleri
2019 – 2020 Ekose Gömlek Modelleri

Ekose Desen Trendi

Ekose gömlekler moda dünyasında her zamanki gibi moda olmaya devam ediyor. Sonbahar ve Kış mevsimlerinde tercih edilen bu ekose desenli, atkı,ceket,pantolon’lar her kumaştan karşımıza çıkıyor. Ekose desenli trend ürünler her geçen yıl yenilenip karşımıza çıkıyor bu sezon üzerinizde daha taze ve daha yeni hissettirecek. Kolayca kombinlenen bu ekose modelleri bir pantolon veya bir davet gecesi için mini bir elbise ile kombin yapıp kullanabilirsiniz.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir