Aksesuar

2019 – 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri

2 Mins read
2019 - 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri
2019 – 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri

2019 – 2020 Gelin Ayakkabı Modelleri

bu yaz evlenecek gelin adaylarının en çok incelediği ve irdelediği konulardan şu ara. Bu yüzden bizde bu içeriğimizde bu konuya parmak basmak istedik. Bu yüzden sizler için hazırladığımız bu içeriği okuduğunuzda aydınlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Detaylara geçmeden önce dikkat etmeniz gereken konuları kısaca sizlere bir kez daha aktaralım.


Öncelikle ayakkabı seçiminde; boyunuzun, damat adayı ile boy uyum ve farkınızın, vücut proporsiyonunuzun ve gelinlik modelinizin çok önemli olduğunu belirtelim. Bu yüzden gelinlik ayakkabısı seçerken lütfen bu detayları bir bütün olarak göz önünde bulundurun ve sadece ayakkabı çok güzel diyerek yalnızca ayakkabıya odaklanmayın. Aksi taktirde büyük bir hata yapabilirsiniz.


2019 – 2020 gelinlik ayakkabı modellerine dönecek olursak bu yıl özellikle yüksek poundlarda çivi topuk modellerinin öne çıktığını belirtelim. Yani o eskiden sıklıkla gördüğümüz ve kısa boylu bayanları yüksek göstersin diye tasarlanan kaba saba platform topuklu gelinlik ayakkabılarının yavaş yavaş tarih olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında gelinlik ayakkabılarında ışıltılı taş detayları ve bunun haricinde de dantel süs detayları bol bol yer alıyor bu yıl. Bu detaylar kimi zaman ayakkabıların ön kısmında şık detayları oluştururken, bazen de ayakkabıların arka kısımlarında yer alıyor.

2019 - 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri
2019 – 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılarda Fiyonk Modası

Öncelikle 2019 – 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri birçok detay ve albeniyle çıkıyor karşımıza. Bilenler bilir bu sezon gerek kıyafetlerde ve gerekse de gelinliklerde bol bol fiyonk detayı yer alacak. Bu bakımdan bu aksesuar şimdilerde ayakkabılara da yansımış ve bu yüzden fiyonklu gelinlik ayakkabıları mağazalardaki yerini aldı bile. Özellikle de gelinliğinizde fiyonk detayları varsa fiyonklu bir gelin ayakkabısı kombin açısından oldukça uyumlu olacaktır.

2019 - 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri
2019 – 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Zengin 2019 – 2020 Gelinlik Ayakkabı Çeşitliliği

Bunun dışında her sezonun olmazsa olmazı incili gelinlik ayakkabısı bu sezonda da var. Bu ayakkabıların önü – arkası ya da bazı modellerde tamamı incilerle kaplanmış olanları bile var. Ayrıca gelinliğinizin dizaynında göre; 3 D çiçek efektlilerden, aplikeli ayakkabı modellerinden, dantel efektlilerden, swarowsky ya da incili sarkıtların süzüldüğü gelinlik ayakkabısı modellerinden de yararlanabilirsiniz yılın trendleriyle bağlantılı olarak. Bu içeriğimizde de sizlere Öncelikle 2019 – 2020 Gelinlik Ayakkabı Modelleri nden söz ettik.

Related posts
Aksesuar

En Trend 10 Gelin Saçı Aksesuarı

3 Mins read
2020 Yılının yaz ve kış günlerinde düğün trendlerine baktığımız zaman en başta gelin saçı aksesuarları popüler bir ayrıntı olmayı başarmıştır. Eğer sizde…
Aksesuar

2020 Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

2 Mins read
Yağmur Çizmeleri ve Kombin Örnekleri Bu sezon Geçmiş olduğumuz yıllara göre tasarımcıların siz kullanıcılara sunmuş olduğu yağmurlu havalarda severek giyebileceğiniz mükemmel çizme…
Aksesuar

2020 Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

3 Mins read
Kız isteme ve söz aşamasında severek ve beğenerek aldığımız ve o gün geldiğinde severek takacağımız yüzük veya alyanslar, söz, nişan törenlerinde oldukça…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir