Moda

2019 – 2020 Hamile Abiye Modelleri

2 Mins read
2019 - 2020 Hamile Abiye Elbise Modelleri
2019 – 2020 Hamile Abiye Elbise Modelleri

2019 – 2020 Hamile Abiye Modelleri

2019 – 2020 Hamile Abiye Modelleri özellikle yaz düğün ve davetlerine katılacak anne adaylarının dört gözle bekledikleri trendleri oluşturuyor. Eğer siz de 2019 ilkbahar ve yaz mevsiminde düğün ya da toplantılara katılacaksanız aşağıda önereceğimiz abiye modellerinin rehberliğinden yararlanabilirsiniz. Bu senenin abiye kıyafetlerine göz gezdirdiğimizde geçen yıllardan kalan ve kadınların severek giydiği dantel efektlerinin hala daha elbiselerde sürdüğüne şahit oluyoruz.

Dolayısıyla da hamile bir bayansanız dantelli kıyafetlerin cazibesinden yararlanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi dantel abiye kıyafetler oldukça romantik ve şık elbiseleri oluşturuyor. Özellikle de gece davetleri için siyah tonlarında dantelli bir abiye kıyafet seçerseniz hem fazlalıklarınızı gizlenmiş olur, hem de daha ince bir silüet şeklinde boy gösterebilirsiniz davet salonlarında.

2019 - 2020 Hamile Abiye Elbise Modelleri
2019 – 2020 Hamile Abiye Elbise Modelleri

Yılın Trend Rengine Göre 2019 – 2020 Hamile Abiye Modelleri

Buna ek olarak çok yakın bir zamanda Pantone renk kompedanı tüm dünyaya bu senenin hit renginin ‘living coral’ yani mercan tonları olduğunu açıkladı. Mercan rengi, geçen yıl moda olan rose quarts renk tonunun bir devamı olarak da nitelendirilebilir. Bu anlamda da hamile abiye kıyafetlerinde açıklı – koyulu mercan renklerinin de hakim olduğunu görüyoruz. Kısacası bu dikkat çeken ve iç açıcı rengi mat, parlak dokularda kullanabileceğiniz gibi ışıltılı, parıltılı, yaşlı, simli ve metalik haliyle de kullanabilirsiniz kıyafetlerinizde.


Yanı sıra 2019 – 2020 yılında yardımcı renk tonu olarak bej tonları seçildi. Bu yüzden tüm abiye modellerinde olduğu gibi hamile kıyafetlerinde de bej yani nüde tonları ön planda olacak. Bu yüzden eğer çok hareketli ve dikkat çekici tonlardan hoşlanmayan dingin bir kişilikseniz, bej tonlarındaki abiyelerden de yararlanabilirsiniz. Örneğin bu konuda alt kısımları yani etekleri şifon hareketliliğine sahip olan bej tuvaletlerden yararlanabilirsiniz.

2019 - 2020 Hamile Abiye Elbise Modelleri
2019 – 2020 Hamile Abiye Elbise Modelleri

2019 – 2020 Hamile Abiye Modelleri Ve Ayakkabı Kombinleri

Ama yerinde duramayan ve dikkat çekmeyi seven hamile bayanlar için hollogramlı renklerdeki hamile kıyafetleri de özel geceler için tasarlanmış. Ayrıca gold, silver yani gümüş ve altın renklerinin yanı sıra baştan ayağa bronz rengindeki kıyafetler de yok değil. Elbette bu tür elbiseleri, altında aynı renk tonuna sahip olan küçük topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Davetlerde daha mesafeli bir duruş sergilemeyi amaçlıyorsanız önereceğimiz renk tonu lacivert olacaktır. Ama kır düğünleri içinse yaza özel güneşin rengi sarı tonlarından yararlanmanızı önerebiliriz.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir