Moda

2019 – 2020 Kadın Sweatshirt Modelleri

2 Mins read

2020 Kışlık Sweatshirt Modelleri

Yeni sezonda çarpıcı renkleri ve formları ile mağaza reyonlarında sergilenmeye başladı. Sweatler her sezon farklı desen ve renkleriyle cadde / sokak modasına hareket katıyor. Üstelik sokak modasının popüler parçalarından olan sweatshirtlerle kombin yapmak da çok kolay. Pantolon, etek, ceket, kışlık şortlar ve jeanlerle kombinlenebilmesi en kolay parçalar, sweatshirt modelleridir.

2020 sonbahar kış sezonunda yer alan yeni modellere baktığımızda ise özellikle animal plant yani hayvan desenli tasarımların öne çıktığını görüyoruz. Leopar desenli, kaplan baskılı, yılan desenli sweatshirt modelleri ile siz de en zahmetsiz kombinler yaratabilirsiniz. Yine son derece sportif olan geometrik desenli sweatshirt modellerinin yanı sıra sloganlı ya da anime karakterlerin yer aldığı sweatshirt modelleri de genç jenerasyona hitap edecek cinsten.

2019 - 2020 Kadın Sweatshirt Modelleri
2019 – 2020 Kadın Sweatshirt Modelleri

Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Sonbahar – kış mevsiminde bütün kadınların elbise dolaplarının as parçalarına dönüşen 2020 Kışlık Sweatshirt Modelleri nin nasıl kombinleneceği ise kilit sorulardan… Aslında bakacak olursanız sweatshirt modellerini kombinlemek dünyanın en kolay işi diyebiliriz. Ama aklınıza farklı kombin önerileri gelmiyorsa önerilerimize kulak verebilirsiniz.


Sweatshirt modellerini skinny Jean ya da boyfriend pantolonla en güzel şekilde kombinleyebilirsiniz dilerseniz. Hatta topuklu ayakkabılarla tamamladığınızda klasikleştirebilirsiniz de. Başka bir önerimiz ise etek ve sweat kombinleri. Sweatshirtleri isterseniz; midi, patenci ya da kalem etek modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Böylelikle spor ve klasik tarzları karıştırarak mix kombinler elde edebilirsiniz.

2019 - 2020 Kadın Sweatshirt Modelleri
2019 – 2020 Kadın Sweatshirt Modelleri

Gömlek Ve Sweatshirt Kombini

Swaetshirt ile yapılan en popüler kombinlerden biri de gömlek artı sweat kombinidir. İçinize giydiğiniz gömlek yakalarını göstererek kullandığınız bu tarz bir kombinde görüntünüz daha zengin olacaktır. Desenli veya desensiz gömlek modellerinin üzerine uygun renklerde bir sweathirt giyerek ‘layering’ katmanlı giyim modasını yansıtabilirsiniz. Ayrıca 2020 Kışlık Sweatshirt Modelleri nin üzerine; blazer ceket, kürklü yelek, şık hırkalar, kolsuz şişme montlar ya da mantolar giyebilirsiniz.

2019 - 2020 Kadın Sweatshirt Modelleri
2019 – 2020 Kadın Sweatshirt Modelleri

Statement Kolye Ve Sweatshirt Uyumu

Sweatshirtlerle birlikte aksesuar kullanmak istiyorsanız, sezonun hit parçalarından olan statement (kalın ve büyük zincir) kolye modellerine yönelebilirsiniz. Böylelikle sportif sweat kombinini daha da zenginleştirerek dikkat çekici hale getirmiş olacaksınız.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir