Moda

2019 – 2020 Kış Sezonu Tesettür Kombinleri

2 Mins read

2020 Kışlık Tesettür Kombinleri

Sıcak yaz aylarının artık son günlerini yaşarken gelecek olan soğuk kış ayı için hazırlıklara şimdiden başlandı. Bu soğuk kış aylarında neredeyse herkesin üzerinde bir yük olur ve dışarı çıkmak istemezler dışarı çıkmak gibi bu soğuklarda ne giyileceği nasıl bir kombine yapacağımız da oldukça zordur. Özellikle tesettürlü bayanlar için oldukça hazırlanan renk renk ve çeşit çeşit trikolar  bulunduğundan sorun yok gibi görünse de aklımıza bunlar nasıl kombin yapılır sorusu aklımıza geliyor.

2019 - 2020 Kış Sezonu Tesettür Kombinleri
2019 – 2020 Kış Sezonu Tesettür Kombinleri

Dikkat Çekici Tesettür Kombinleri Nelerdir?

2020 yılının kış aylarında tesettürlü kadınlar için kombin önerilerinin en başında gelen örgü etekler ve pileli etekler oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca bunların yanı sıra bol kumaş pantolonları da dahil etmemiz mümkündür. Tesettürlü bayanların yine ilk sıralarda yerine alan uzun manto ve pardesü modelleri ile de tercih ettiğiniz kombini tamamlamanız oldukça faydalı olacaktır. Bu sezon pardesülerde özellikle de deri detaylara sahip olan modelleri sıklıkla göreceğiniz dış giyim parçalarındandır.

Tesettürlü kadınlar kış sezonunda kombinlerini triko, kot gömlek, ve bluzler ile kolaylıkla tamamlayabilirler. Bu sezon bunlara ek olarak da fitilli trikoları da sıklıkla göreceğimizi belirtmek istiyoruz. Kış aylarında her yıl olduğu gibi bu yıl da salaş ve uzun hırkalar da rahat giyinime özen gösteren kadınların vazgeçilmez kombin parçaları arasında yer almaktadır.

2019 - 2020 Kış Sezonu Tesettür Kombinleri
2019 – 2020 Kış Sezonu Tesettür Kombinleri

Dikkat Çekici Başörtü Modelleri

Tesettürlü kadınları bir bütün olarak gösteren eşarp modellerine göz atacak olursak soğuk havalarda sıklıkla tercih edilen yün eşarpları tercih edebilirsiniz. Yün eşarpların yanı sıra aynı zamanda sade ve düz renklerden oluşan kışlık şal modelleri de bu kış aylarında çok tercih edilecek parçalar arasındadır.

2019 - 2020 Kış Sezonu Tesettür Kombinleri
2019 – 2020 Kış Sezonu Tesettür Kombinleri

Kışın İlgi Çekici Olacak Tesettür Kombin Renkleri

2020 yılının kış aylarında tesettür kombinlerinin renklerine bakılacak olursa gri tonları, mor, bordo, ve vizon renkleri trend renkler arasında yer almaktadır. Bu renklerin yanı sıra o çok beğenilen parlement mavisi ve siyahın verdiği uyumu da soğuk kış aylarında sıklıkla kullanabilirsiniz. Parlamen mavisi bir elbise, siyah bir eşarp veya şal sizi son derece dikkat çekici bir hale getirebilir.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir