Moda

2019 – 2020 Mini Abiye Modelleri

2 Mins read
2019 - 2020 Mini Abiye Modelleri
2019 – 2020 Mini Abiye Modelleri

Mini Abiye Modelleri

Abiye denince herkesin aklına ilk gelen uzun ve ağır modeller geliyor. Taşlar çicekler danteller ile süslenmiş olan ve aşırı şaşalı. Bir prenses gibi süzülmenizi sağlayabilen elbiseler. Ama şuda bir gerçek ki bu algı artık değişmektedir. Çoğu bayanımız kendisini rahat hareket ettirebilecek, görsellik açısından da kendisini şık hissedebilecek olan Mini Abiye Elbiselere doğru yavaş yavaş yönelmektedirler.

2019 - 2020 Mini Abiye Modelleri
2019 – 2020 Mini Abiye Modelleri

Askılı Mini Abiye Modelleri

Uzun abiye modelleriniz nasıl olursa olsun ister istemez fiziksel bazı özellikler dezavantaj olabilirken, Kısa abiye modellerinde doğru seçim sonrasında kusurlarınız tamamen kapanıp göz alıcı bir görünüme sahip olabilmeniz mümkündür. Aşırı kilolu olmanız, Zayıf olmanız, Uzun veya Kısa boylu olmanız şık olmanıza engel olmuyor. Mini abiye elbise modellerinde birden fazla seçeneğe sahipsiniz.

Kolsuz veya uzun kollu, Düşük omuzlu, Boyundan bağlamalı modeller ve Straplez’e kadar rahat edebileceğiniz model bulunmaktadır.  Eğer sportif giyinmeyi seviyorsan mini abiye modelleri arasında oldukca şık ve rahat edebileceğiniz modelleri de bulabilirsiniz. Renk konusunda kararsız kalabilirsiniz. Mini abiye modellerinde her modellin birbirinden farklı renkleri mevcuttur.

2019 - 2020 Mini Abiye Modelleri
2019 – 2020 Mini Abiye Modelleri

Dantelli Mini Abiye Modelleri

Süslemeli abiye modellerini seven bayanlarımız içinde tasarımcılarımız oldukca şık ve göz alıcı modellerini kullanıcılarına sunmuştur. Yaldızlı modellerden kocaman çiçek işlemeli modellere kadar bir çok model bulunmaktadır.  

Mini abiye modeli seçimi yaparken bir çok dikkat etmeniz gereken husus vardır, Bunların en önemlisi ise etek. Dar, Yırtmaçlı, Balık, Pileli veya Bolon etek modellerine  mini abiye elbiseleri arasında bulabilmeniz mümkündür. Ama bu modelleri seçmeden önce vücut hatlarınızıda göz önünde bulundurmalısınız. Rahatlığınızı dikkate aldığınız taktirde seçmiş olduğunuz elbise sizi bulunduğunuz ortamda göz alıcı kılabilir.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir