Moda

2019 – 2020 Omzu Açık Elbise Modelleri

2 Mins read
2019 - 2020 Omzu Açık Elbise Modelleri
2019 – 2020 Omzu Açık Elbise Modelleri

Omzu Açık Elbise Modelleri

Geçmişi Viktor’ya dönemine dayansa da günümüzde böyle kıyafetlerin ilginç modelleri raflardaki yerlerini alıyor. Omzu açık bir elbiseyi nerelerde giyebilirsiniz? Özel davet, Düğün, Balo gibi yerlerde bu elbiseleri seçmeniz oldukça mümkün. Ayrıca kadınlar bu elbise modellerinde oldukça düşük omuz dekoltesini seviyor. Ayrı bir hava katıp, Seksi bir görünüme sahip olduğu için. Bu model bir elbiseyi tercih ettiyseniz bunun yanı sıra aksesuara’da dikkat etmeniz gerekiyor. Seçmiş olduğunuz kıyafete uygun olacak şekilde, Küpe, Saat, Kolye vb. gibi detaylara’da önem göstermelisiniz.

  • Yüz hatlarınız yuvarlak mı ? Omzu açık kıyafetinizi tüylü, aksesuar olarak da uzun küpelerle tamamlayın. Çok şekilli küpelerden mutlaka uzak durunuz.
  • Yüz hatları dar veya uzun olan kadınlar ise, Omzu açık kıyafet seçimi yaparken sarkan küpelerden yanadırlar.
  • Yüz hatlarınız kare mi ? Orta veya uzun küpeler ili yüz hatlarınızı elbisenize göre oldukça ilgi çekilecek halde tamamlayabilirsiniz.
  • Oval yüz hatlarına sahip kadınlar bu model elbise seçimi yaparken dikkat çekici bir çok aksesuar kullanabilirler.
2019 - 2020 Omzu Açık Elbise Modelleri
2019 – 2020 Omzu Açık Elbise Modelleri

Omzu Açık Elbiseni Pahalı Göster

Evet, Doğru seçim yaparsanız eğer, Mesela; zarif sade renkler bu yaz tutulan renkler. Bu Omzu Açık Elbise Modelleri olduğundan da pahalı görünmektedir. Bluz veya Elbiseler bir yana bu sezon pek çok omuzu açık kazak veya gömlekler ile de karşılaşmanız mümkün.

Düşük omuz veya omuz dekolteli modelleri kırmızı renkler ile süslediğiniz zaman nerede olursanız olun tüm gözleri üzerinize toplamanızı sağlayacaktır. Üzerinizde ben buradayım dercesine duran elbiseyi çıplak ayak ile uyum sağlamanız sizin için artı puan kazandıracaktır. Ayrıca aksesuar seçimine gelecek olursak daha parlak ve dikkat çekici olmalıdır.

2019 - 2020 Omzu Açık Elbise Modelleri
2019 – 2020 Omzu Açık Elbise Modelleri

2019 – 2020 Yazlık Omuzu Açık Elbiseler

Bu sezonun tasarımcıları bu modelleri oldukça hafif üretmişler ki açık olduğunun farkına bile varamayacaksınız. Midi omzu açık elbise modellerde sıcak yaz aylarında sizler için tasarlanmış trend parçalar arasındadır. Ayrıca midi model elbiseler bacaklarınızı göstermenize olanak sağlayacaktır, Sizce’de harika görünmez mi ?

Çizgili detaylara sahip Omuzu Açık Elbiseleri tabi kide unutmadık! Bu model elbiselerin olmazsa olmaz modeli. Yine omuz dekoltesine sahip bu modeller bu sezon kesik ve ilgi çekici tasarımları ile yaz aylarında vazgeçilmezimiz olacak. Omuzu Açık Elbiseleri sevimli küçük bir çanta ile rahatlık ile kombinleyebilirsiniz. Çizgili modellerin yanı sıra çiçek desenli tasarımlar her yaz olduğu gibi bu yaz sezonunda da hiç bitmeyen modeller arasında. Her yıl trend modeller farklılık gösterebilir ama bu modeller her sezon aynı kalır. Çiçek desenli Omuzu Açık Elbiselere göz atmadan sakın karar vermeyiniz.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir