Moda

2019 – 2020 Plaj Elbisesi Modelleri

2 Mins read

Plaj Elbisesi Modelleri

2019 Plaj Elbisesi Modelleri dendiğinde sizin aklınıza neler geliyor bilemiyoruz ama bizim aklımıza kesinlikle hoş tasarımlı pareolar ve birbirinden güzel şifon – poplin dokulu askılı ya da askısız elbiseler geliyor. Belki çok yakında tatile çıkmak için özel planlarınız var hatta belki de çoktan tatil valizinizi hazırladınız bile. Ama bir tatil valizinde kadınlar için işin olmazsa olmaz yanı kesinlikle şık bir plaj elbisesidir. Zira biz kadınlar için kesinlikle plajlarda da şıklık yarışı kıyasıya sürdürülen tatlı çekişmelerdendir.

2019 - 2020 Plaj Elbisesi Modelleri
2019 – 2020 Plaj Elbisesi Modelleri

2 Parça Plaj Elbiseleri Yılın Favorisi

O halde valizinize bir kez daha bakın ve senenin trendi olan plaj elbisenizi aldınız mı son bir kontrol daha yapın zira sizlere 2019 Plaj Elbisesi Modelleri nın hit parçalarından söz edeceğiz. Bikini, mayo, mayokini ya da tankini… Elbette hepsinin üzerine şık bir plaj kıyafeti gerekir. Çünkü masmavi plajlarda ve altın kumsallarda sizi şıklığınızdan emin kılacak olan plaj elbiseleri olacaktır. 2019 yazında ise plaj kıyafetinin yani beacwear ürünlerinin en iyi tamamlayıcısı olan plaj elbiseleri; retro silüetleri, çılgın tasarımlı pareolar, hayvan desenleri, kemerli plaj elbiseleri, midi plaj elbiseleri ve mayolarla takım olarak satılan elbiselerle geliyor.

Elbette seçtiğiniz bikini Brezilya formunda mı yoksa nostaljik çizgiler mi taşıyor bilemeyiz. Ama yüksek belli, üzeri balenli ve oyuntuları aşırı olmayan Retro bir mayo seçecekseniz üzerine de nostaljik renkler ve desenler taşıyan Retro stil bir plaj elbisesi kullanabilirsiniz. Yanı sıra yine vamp siyah ya da kırmızı tonlarında seksi bir mayo ya da tankini seçtiyseniz yılın favorisi olan hayvan desenli pareolardan ve plaj elbiselerinden yararlanabilirsiniz. Örneğin leopar desenli bir plaj elbisesi sizi plajlarda kışkırtıcı bir dişi olarak gösterecektir.

Bu sezon 2 parçalı takım halinde satılan mayo + plaj elbisesi tasarımlarından söz etmiştik. Dilerseniz bu tarz bir plaj elbisesini takım olan mayonuzun üzerinde giyebileceğiniz gibi dilerseniz farklı mayo ya da bikinilerinizin üzerinde de kullanabilirsiniz. Dahası bu tarz bir elbiseyi sadece plajda giyme zorunluluğunuz yok. Sayfiye yerlerinin farklı köşelerinde hatta şehir içinde bile kullanabilirsiniz. Kısacası bu tarz elbiseler 2019 yaz sezonunda çok fonksiyonel.

2019 - 2020 Plaj Elbisesi Modelleri
2019 – 2020 Plaj Elbisesi Modelleri

Vintage Stil Plaj Elbiseleri

Yine bu sezon kısa plaj elbiseleri yerine vintage tasarımlı midi boy yani uzun boylu plaj elbise tasarımları geliyor. Uzun ölçülerdeki ve genellikle yırtmaçlı olan bu tarz elbiseleri saçlarınızda Retro bir saç bandı, Retro stil mayolar ve Retro stil cat eyes gözlüklerle mükemmel bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Sizlere bu içeriğimizde de 2019 Plaj Elbisesi Modelleri nden söz ettik.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir