Moda

2019 – 2020 Saten Gömlek Modelleri

2 Mins read
2019 - 2020 Saten Gömlek Modelleri
2019 – 2020 Saten Gömlek Modelleri

2019 – 2020 Saten Gömlek Modelleri

2019 – 2020 Saten Gömlek Modelleri, özgün tasarımlarıyla yeni sezonda da ön plana çıkarken, güçlü iş kadınlarının plaza ve ofislerde sıklıkla tercih ettiği kıyafetlere dönüşüyor. Parlak, akışkan dokusuyla saten gömlek modelleri her zaman gerek takım elbiselerin altında ve döpiyeslerde göz okşayıcı ayrıca da mesafeli bir şıklık oluşturur. Son dönemlerde ise en çok tercih edilenleri beyaz saten gömlek modelleri oluyor.

Bunu takip eden favori renkler ise; pudra tonları, uçuk pembe, somon renkleri, siyah ve bej – şampanya ya da toprak renkleri oluyor. Şüphesiz ki beyaz ve şampanya tonlarındaki saten gömlek modellerinin tercih sebebi her renk kıyafetiyle sağladıkları üstün uyumları. Bu nedenle; beyaz, pudra tonları ya da krem – şampanya tonlarındaki saten gömlekleri gardırobunuzdan eksik etmemenizi öneririz.

2019 - 2020 Saten Gömlek Modelleri
2019 – 2020 Saten Gömlek Modelleri

Farklı Yaka Formlarında Regular Ve Slimfit Saten Gömlek Modelleri

Bunun dışında 2019 – 2020 saten gömlek modelleri nde, hakim yakalı formlar ve slim fit kesimler de ön plana çıkıyor. Hakim yakalı saten gömlek modelleri mesafeli tarzıyla ofislerde etkili olurken, slim fit gömlek kesimleri de kadın bedenini tutarlı bir şekilde ön plana çıkarıyor.

İlkbahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen saten gömlek modelleri, üzerinize hafif bir ceket, şal ya da hırka atarak kullanabileceğiniz zarif modelleri oluşturuyor. Üstelik de bu tarz ürünler sigarette pantolonlar, geniş paça pantolonlar ve dar formlu eteklerle çok şık kombinler için sizlere elegan görünüm sunuyor.

2019 - 2020 Saten Gömlek Modelleri
2019 – 2020 Saten Gömlek Modelleri

Animal Plant Desen Saten Gömlek Modelleri Favori

Gömleklerin dolaplarımızdaki en şık ve fonksiyonel tamamlayıcılardan olduğunu hatırlayacak olursak yine bu sezonda ön plana çıkan; kısa kollu, truvakar kollu ya da uzun kollu saten gömlek modellerini de seçerek sıklıkla giyebiliriz. Yanı sıra düz – desensiz saten gömlek modellerini tercih edebileceğiniz gibi çizgili saten gömlek modellerine ya da işlemeli desenli saten gömlek modellerine de yönelebilirsiniz.

Örneğin saten gömlek modellerinde öne çıkan bir diğer favori desen efekti de animal plant yani hayvan desenleri oluyor. Örneğin kaplan desen, zebra desen, leopar desenli saten gömleklerinizi dilediğiniz renk tonundaki pantolonlarla keyifle giyerek kullanabilirsiniz. Yine kendinden fularlı ve boyundan bağlamalı saten gömlek modelleri de farklı alternatifleri oluşturuyor.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir