Moda

2019 – 2020 Trençkot Modelleri

2 Mins read

2020 Trençkot Modelleri

Trençkot Modelleri mağazalarda sergilenmeye başladı bile. İlkbahar – sonbahar mevsiminin olmazsa olmazı ve en popüler ceketi trençkotlardır. Ayrıca bu parçalar, zamansız ve cool stile sahip moda parçalarıdır. Değişken geçişlere sahip bahar aylarında caddelerde süper hafif, kadınsı ve rahat parçalarla süzülmek istiyorsanız, kesinlikle trençkot kullanmanızı öneririz.

2020 trençkot modasına baktığımızda ise yeni sezonda; çift düğmeli, klape formlu, apoletli modellere, yağmura dayanıklı kumaşlarla tasarlanan modellere, gabardin, kaşe dokulu ürünlere, belde gevşekçe düğümlenen kemerli birbirinden güzel modellere rastlıyoruz. Yine yırtmaçlı, manşet  kol ve yakalı, sırtında yağmur kapağı bulunan modellere de rastlamaktayız.

2019 - 2020 Trençkot Modelleri
2019 – 2020 Trençkot Modelleri

Spor Ve Klasik Trençkot Kombinleri

İlk olarak1914 yılında tekstil tüccarı olan Thomas Burberry tarafından tasarlanan trençkot modelleri, sonraları İngiliz ordusu için tasarlanarak (gabardin ceket formunda) tipik bir ordu giysisine dönüştürülmüştü. Günümüzde ise kadın ve erkeklerin bir numaralı giysilerinden birine dönüşmüş durumda.

Trençkotlar konusunda yaşanan en iyi avantaj her parçayla giyilebiliyor olmalarıdır. Jean –spor pantolonlar, kadınsı etekler, baharlık şort modelleri, kalem pantolonlar ve çok daha fazlasını trençkot modelleri ile başarılı bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Özellikle krem ve camel tonlarındaki trençkot modelleri, denim Jean mavi tonlarıyla büyük bir uyum sağlamaktadır.

2019 - 2020 Trençkot Modelleri
2019 – 2020 Trençkot Modelleri

Trençkot Nasıl Kombinlenir?

2020 Trençkot Modellerine dönüp baktığımızda salaş formlu büyük beden formları dikkat çekici. Bu tarz casual bir ceketi taşlanmış kobalt mavisi kot pantolonlarla, salaş tişört, spor ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz örneğin. Bu görsele kırmızı dudakları eklemeyi de unutmayın sakın.

Daha kadınsı ve klasik bir look arayışındaysanız, trençkot ve etek veya elbise kombinine yönelebilirsiniz. Fakat bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olduğunu da hatırlatalım. Eğer trençkotu elbise ya da etek ile kombinleyecekseniz, yardımcı parçalar desenli, trençkot ise düz modellerde olmalıdır. Her iki parça da desenli olduğunda kavram kargaşası yaratabilirsiniz.

Ayrıca giydiğiniz trençkot modeli her zaman elbiseden biraz daha uzun olmalı ve içinizdeki giysiyi kapamalıdır. Yine sonbahar ve kış aylarında 2020 Trençkot Modelleri ni; topuklu ayakkabılar, çizme ve bot modelleri ile şık bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir