Moda

2019 – 2020 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

2 Mins read

2020 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

2020 Yüksek Bel Pantolon Modelleri ile sonbahar – kış şıklığını yaşayabilirsiniz. İsterseniz yetişkin bir kadın, isterseniz teenage yaşlarını yaşayan genç bir kız olun… Her kadının gardırobunda askılarını süsleyen bir yığın kot pantolonu vardır mutlaka. Ünlülerin, cadde – sokak modası takipçilerinin ya da bloggerların en büyük hastalığıdır zengin bir kot pantolon koleksiyonu. Yılın en havalı trendlerini incelediğimizde ise yüksek bel pantolon ve kot modellerinin öne çıkarak yine bizlerle olduğunu görüyoruz.

2019 - 2020 Yüksek Bel Pantolon Modelleri
2019 – 2020 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Skinny Yüksek Belli Pantolon Modelleri

Evet, yüksek belli skinny jean kot pantolon modelleri önceki yılların en gözde parçasıydı ama yine geçtiğimiz sezonlarda yüksek bel düz bacak kot modelleri de farklı bir çekiciliğe sahipti. Yanı sıra yüksek belli mom jean modelleri de popülaritesi ile geçtiğimiz yılın kahramanına dönüştü. 2020 sezonunda da pantolonlarda yüksek bel fırtınası sürüyor. Bunun en göze çarpan sebebi ise yüksek bel pantolon modellerinin şık ve karın toplama özelliğine sahip olması.

Yine bu konuda modanın nabzını tutan sosyal medya kullanıcısı ünlülere baktığımızda yüksek belli; boru paça pantolonları, yüksek belli mom jeanlari hatta 72’lerin zamansız trendlerinden yüksek belli İspanyol paça kot pantolonlara rağbet olduğunu görüyoruz. Böylelikle de yüksek bel pantolonların popülaritesi 2020 modasına yön veriyor. Bu durumda siz de vücudunu tanıyan bir bayan size çok yakışan yüksek belli pantolon modellerine yönelebilirsiniz.

2019 - 2020 Yüksek Bel Pantolon Modelleri
2019 – 2020 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Hangi Yüksek Belli Pantolon Modellerini Seçmelisiniz?

Eğer boyunuz kısaysa bacak boyunuzu daha uzun gösterecek olan İspanyol paça yüksek belli pantolon modellerini seçebilirsiniz. Yine aşırı kısa boyluysanız yüksek bel skinny pantolonları tercih etmemelisiniz. Zira bu pantolonlar kısa paça boyu ile sizi yere yakın ve daha kısa gösterecektir. Mom jeans modellerinden yüksek belli olanları orta boylu ve uzun boylu kadınlara önerebiliriz.

Boru paçalı yüksek belli pantolonlar ise bacakları formda ve ince – uzun göstereceğinden her boyda bayanın giyebileceği modellerdendir. Kıvrılmış paça 2020 Yüksek Bel Pantolon Modelleri ise topuklu ayakkabılarla her tipte bayanın giyebileceği modellerdendir. Bu önerilerimizi dikkate aldığınızda siz de 2020 sezonunda yüksek belli pantolonları en şık tarzlarıyla kullanabilirsiniz.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir