Moda

2019 – 2020 Yün Kazak Modelleri

3 Mins read

Sonbahar Kış Mevsimi Kazaklar Modelleri

2019 – 2020 Yün Kazak Modelleri kış ve sonbahar mevsimlerinde kadınların gardıroplarında olmazsa olmazların arasında olup, kombinlerine’de uyum sağlayan önemli bir moda parçasıdır. Yün kazak modelleri geçmişten günümüze oldukça fazla çeşide sahiptir. Tek renk, düz model, ve birden fazla renge sahip olan bu modeller kadınların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Yaklaşan bu soğuk aylarda rahat ve şıklığı ile önem kazandıran bu kazak modellerini hangi kadın istemez ki ?

Bu sezonun kombinlerine bakacak olursak eğer uzun kazak modelleri ve klasik kazak tasarımları ön planda. Yüz kazak seçimi yaparken mutlaka vücut yapınıza uygun modelleri seçmenizi öneriyoruz. Eğer bu model bi kazak ile kilolarınızı yok etmek istiyorsanız vücudunuza çok fazla yapışmayan çok fazla kalın olmayan modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Pamuk ve yumuşak iplikler ile örülmüş kazakların albenisini ilk günkü gibi asla kaybetmez fakat burda yapmanız gereken tek şey cinsiyetinize ve yaşınıza uygun bir şekilde seçim yapmalısınız.

2019 - 2020 Yün Kazak Modelleri
2019 – 2020 Yün Kazak Modelleri

Salaş Örgü Kazak Modelleri

Bu model kazaklarında oldukça çeşidi vardır. Seçim yaparken vücut hatlarınıza en uygun olanı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu model kazaklar genellikle özel davet gibi yerlerde giyilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Günlük hayatta giyilen modeller ise klasik modellerdir. Bu örgü modellerinde çeşit fazlalığı bitmemektedir. Özellikle de salaş örgü kazak modellerini günümüzde kış aylarında hemen hemen görmemiz mümkün olacaktır.

2019 - 2020 Yün Kazak Modelleri
2019 – 2020 Yün Kazak Modelleri

El Örgüsü Kazak Modelleri

El ile örülen kazakların ince iplikler ile örüldüğü gibi kalın iplikleri ile de örülenleri bulunmaktadır. Soğuk kış günlerinde bizleri soğuktan koruyacak olan bu model kazaklar aynı zamanda şıklığımıza önem göstermektedir. Bu model kazakların göbek veya kasık bölgesinde biten modelleri kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

2019 - 2020 Yün Kazak Modelleri
2019 – 2020 Yün Kazak Modelleri

Şemalı Kadın Kazak Modelleri

Şemalı kazak modelleri günümüzde çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Tek bir renk ve desenleri ile örülen bu model kazakların yanı sıra birden fazla iplik ile örülen kazak modelleri de vardır. Bu model kazaklarda sıklıkla geometrik  şekiller ile karşılaşmanız oldukça mümkün olacaktır. Şemalı kazak modelleri hem günlük hayatımıza hemde özel günlerimiz için özenle örülen kazaklardır.

2019 - 2020 Yün Kazak Modelleri
2019 – 2020 Yün Kazak Modelleri

Boğazlı Kazak Modelleri

Örgü kazak modellerinin arasında yer alan kazak modelleri genellikle çok soğuk kış aylarında kadınlar tarafından sıklık ile tercih edilmektedir. Bu model kazaklar şemalı kazak modelleri ile aynıdır. Düz modelleri ve desenli modelleri ile bu sezon daha bi modaya uygun olarak görünmektedir. Kadınların bu model kazak kombinlerinde sıklık ile  kırmızı, bordo, sarı, turkuaz vb. gibi renkler oldukça trend olmaktadır. Şıklığının yanı sıra göz alıcı duruşu ile gözleri üzerinize toplayacak modellerden bir tanesidir.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir