Saç

2019 At Kuyruğu Saç Modelleri

2 Mins read
At Kuyruğu Saç Modelleri 2019 - 2020
At Kuyruğu Saç Modelleri 2019 – 2020

2019 At Kuyruğu Saç Modelleri

2019 At Kuyruğu Saç Modelleri ni siz de bizim gibi merakla bekliyorsanız o zaman mutlaka bu içeriği okumanızı öneririz. Atkuyruğu modelleri, biz kadınlar için yapması ve kullanması oldukça pratik saç şekillerinden… Gerek okula giderken, gerek ofise giderken ya da kendimize ayırdığımız zamanlarda, belki de cadde – sokak modasında en çok kullandığımız saç stilidir bu. Ama yeni yeni modeller öğrenmek ve senenin trend at kuyruğu tasarımlarını bilmekte de fayda var öyle değil mi? Bakalım bu senenin atkuyruğu modellerinde neler var, neler yok gelin birlikte inceleyelim.

At Kuyruğu Saç Modelleri 2019 - 2020
At Kuyruğu Saç Modelleri 2019 – 2020

Farklı 2019 At Kuyruğu Tarifleri

Enseden yapılan topuzu ya da kuyruğu hepimiz biliyoruz ve sıklıkla da kullanıyoruz. 2019 At Kuyruğu Saç Modelleri nden birisini ise bu modelin çok benzeri oluşturuyor. Örneğin bu stil için saçlarınızı arkaya alarak ensede birleştirmeniz ve saçlarınızın bir tutamını da bu birleşim noktasında doğal bir toka gibi dolamanız yeterli. Yani saçlarınızla yine saçlarınızı toplayarak iç kısımda bir firketeyle tutturacaksınız sadece.


2019 atkuyruğu trendlerine bir örnek de örgü içeren modellerden geliyor. Bunun için saçlarınızı ortadan ikiye ayırarak sağlı – sollu alnınızı çevreleyecek şekilde her iki yönden ayırıp örün. Örgünüz bir çelenk gibi başınızı çevrelemeli. Uçlara geldiğinizde de arkada kalan saçlarla tüm serbest saç uçlarını toplayarak bir atkuyruğu yapmanız yeterli olacaktır.
Klasik atkuyruğunu seviyorsanız eğer, yukardan saçları klasik biçimde toplayarak Polonyalı atkuyruğu yapabilirsiniz. Ya da onun yerine hemen ense kökünden saçlarınızı toplayarak klasik bir atkuyruğu da yapmanız mümkün olacak.

At Kuyruğu Saç Modelleri 2019 - 2020
At Kuyruğu Saç Modelleri 2019 – 2020

Volümlü At Kuyruğu Modelleri

Yüzleri basık ve yuvarlak olan kadınları her zaman tercih ettiği atkuyruğu modelleri, daha kabarık, yüksek ve volümlü duranlarıdır. Ama eğer sizin yüzünüzde yuvarlaksa 2019 atkuyruğu modellerinde size uygun olan stiller de var. Bunun için öncelikle saçlarınızın tepe noktalarını hafif krepeleyerek yükseltin ve bu kısma bir miktar saç spreyi sıkarak fixleyin. Sonra en ön noktadaki saçları bu kısmın üzerine getirerek burada yüksek bir nokta yaratın. Yanda ve altta kalan saçları ise dalgalı formda toplayabilirsiniz. Bunun için saç uçlarınıza maşa ile büyük su dalgaları oluşturun. Bu içeriğimizde de sizlere 2019 At Kuyruğu Saç Modelleri nden söz ettik.

Related posts
Saç

Severek Yapacağınız En Yeni Saç Renkleri

2 Mins read
Saç renkleri yeni sezonda ilginç, sıra dışı, parlak ve havalı tonlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Eğer bu sezonda saçlar nasıl olacak ve…
Saç

Abiye Elbiseye Göre Saç Modeli Seçimi

2 Mins read
Abiye saç modelleri özel gecelerde şık tuvalet modelleriyle kullanabileceğiniz en zarif saç formlarındandır. Eğer 2020 trendlerinde hangi abiye saç modelleri yer alıyor…
Saç

2020 Yılbaşı İçin En Şık Saç Modelleri

2 Mins read
Yılbaşı, herkesin uzun süredir beklediği tatillerden biridir. Uzun bir süreci kapsayan geçtiğimiz senenin yorgunluğun ve stresini almak, daha güçlü ve daha sabırlı…

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir