Diğer

2020 Yılının Gelinlik Korse Modelleri

2 Mins read

Bayanlar, düğün günü için aylar öncesinden hazırlıklara başlarlar, ve yapılan işler yapılan alışverişlere oldukça özen gösterirler. Her gelin adayı o gün için kendince hazırlıklar yaparlar.  Çünkü evlilik hazırlıkları oldukça uzun bir süreçten geçmektedir.  Özellikle gelin adaylarımız gelinlik seçiminde ve bu gelinliğe uygun aksesuar seçiminde üzerine oldukça fazla dururlar.

Gelinlik aksesuarlarından biri de gelinlik korsesi olarak karşımıza çıkar. Birden fazla korse modeli bulunmaktadır fakat bu durumda önemli olan doğru korseyi seçmek gelinlik içerisinde göze batmamasını sağlamaktır. Tabi gelinlik korsesi seçimi yaparken bir takım dikkat etmeniz gereken noktalar vardır.

2020 Yılının Gelinlik Korse Modelleri
2020 Yılının Gelinlik Korse Modelleri

Gelinlik Korsesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Gelinlik korsesi seçerken ilk dikkat etmeniz gereken husus, vücudunuzu daha ince ve şekilli gösterecek korseleri tercih etmelisiniz. Bu konuda sizleri son zamanlarda üretilmiş ve geniş bir yelpazesi olan modern korseleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.
  • Çoğu gelin adayı gelinliğin içerisinde göğüslerinin daha şekilli görünmesini istedikleri için hacimli gelinlik korselerini tercih etmektedirler. Eğer sizler de o gün dolgun ve hacimli göğüsler istiyorsanız, korse şekli verilmiş büstiyerler tercih edebilirsiniz. Korse şeklini alan büstiyerler’in özelliği, beli sıkması ve göğüsleri kaldırmasıdır.
  • Korse seçiminde tercih edeceğiniz gelinlik modeli de önemlidir. Örnek verecek olursak, eğer seçeceğiniz gelinlik modeli balık etek bir model ise ve kalça hatlarınız oldukça ortaya çıkıyor ise seçeceğiniz korsenin kalçalarınızı sarması gerekmektedir.
  • Gelinlik modeliniz eğer Straplez bi model ise  seçeceğiniz korse belinizi sarmasında fayda var. Ve korsenizin askısız olmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle tercih edilen korse, belinizi sararak göğüslerinizin dikleşmesini sağlar. Eğer gelinliğiniz Straplez değil ise askılı korse tercih edebilirsiniz.
2020 Yılının Gelinlik Korse Modelleri
2020 Yılının Gelinlik Korse Modelleri

Gelinlik İç Çamaşırı Nasıl Olmalıdır?

Gelinlik modeli, Korse seçimi derken iç çamaşırı seçimi de önemlidir. Aylar öncesinden hayal ettiğiniz gelinliğin üzerinde şık durabilmemiz için iç çamaşırı seçimine de oldukça dikkat etmelisiniz. Bu durumda gelinlik üzeriniz tam oturmayabilir yada görünüş olarak hoş olamayacak detaylar ortaya çıkabilir. Son olarak iç çamaşırında iki farklı kategoriye dikkat etmenizi öneririz. 1 rahatlık 2 ise seksilik. Bu durumda ortaya çıkacak olan düğün günü rahat olmak, düğün gecesi ise seksi kalmaktır.

Related posts
Diğer

Disco Tayt Doğru Kombinleme Nasıl Yapılır?

3 Mins read
Kadınların gardolaplarından eksik etmediği taytlarda her sezon farklı tasarımlar ön plana çıkıyor. Onlardan biri olan disco tayt, iddialı görünmeyi seven kadınların ilgi…
Diğer

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

2 Mins read
Yüregimizin sıcacık olmasına herşeyin en güzeline layık olmayı hak eden annelerimize anneler gününde ne almayı düşünüyorsanız sizlere birden fazla hediye konusunda fikir…
Diğer

2020 Yatak Örtüsü Modelleri

2 Mins read
2020 Yatak Örtüsü Modelleri ile yatak odalarınızı her daim renklendirebilirsiniz. Yeni evlenecek ve yeni çeyiz düzecek olan bir genç kız olabilirsiniz. Ya…

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir