Diyet

7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma

3 Mins read
7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma
7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma

Karın bölgesinde bulunan yağlar sadece kıyafetlerin üzerinizde kötü durmanıza neden olan bir görüntü değildir. Bu sorun çoğu insanlarımızda çok ciddi sağlık sorunlarına da neden olmaktadır. Sizler için araştırma yapıp karın yağları eritme yöntemleri ile fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz için en etkili çözümleri elde ettik. Karın bölgesindeki Karın Yağlarını Eriten kür Formülünün tarifi nedir?

Bir çok kadının şikayette bulunduğu bölgelerden biri olan karın yağlarıdır. Kilolarınızı olduğundan da fazla gösteren karın yağlarını nasıl eriteceği konusunda sürekli araştırma yapılan konulardan bir tanesidir. Çok sevdiğiniz kıyafetleri artık severek giymek istiyorsanız evde karın bölgesindeki karın yağlarını yakma yöntemlerini denemeye başlayabilirsiniz. İlk yapmanız gereken sağlıklı olmayan abur cubur tüketiminden uzak durmalı bunların yerine kendinize bir dengeli olacak şekilde program hazırlamalısınız. İnce bek ve fit bir görünüme sahip olmak istiyorsanız karın yağlarını en hızlı şekilde eriten püf noktalarını sizler için araştırdık.

7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma
7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma

Yaban Turpu ve Bal Karışımı

Kullanılacak Malzemeler:

  • 120 Gram Taze Olmak Şartı İle Yaban Turp’u
  • 3 Adet Limon (Limonları kullanmadan önce su dolu bir kaba koyup 1 yemek kaşığı sirke ilave edip 15 dakika bekleyin)
  • 4 Yemek Kaşığı Bal

Yapılışı:

ilk olarak yapmanız gereken yaban turpunu bol su ile yıkadıktan sonra mutfak robotunda iyice çekmek olmalı. Sirke içinde beklettiğiniz limonları da kabuklarını soymadan ortadan ikiye bölüp çekirdeklerini ayırdıktan sonra limonları da mutfak robotuna ilave ediniz. Pürüz kalmayacak şekilde iyice çekildikten sonra 4 yemek kaşığı ile bal ilave edip ağzı kapalı halde buzdolabında saklayınız. NOT: Yaklaşık 3 hafta bir süre içinde günde iki defa olacak şekilde tüketilmelidir.

7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma
7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma

Jogging Egzersizi Nasıl Yapılmalıdır

Vücudunuzun herhangi bir bölgesinde oluşan yağları yakabilme’niz ve kas elde edebilmeniz için düzenli egzersizler yapmanız ve gereğinden fazla kalori harcamanız gerekmektedir. Bütün bu anlatılanları tabi kide doğru ve etkili bir şekilde uyguladığınız zaman faydasını olduğunu fark edeceksiniz. Dünya genelinde sıklıkla yapılan egzersiz sonucunda hızlıca mide ve karın bölgesindeki yağlardan kurtulabilmeniz mümkün olacaktır.

Jogging egzersizini yaparken kalp atış hızınızı da bilmeniz gerekmektedir. Örnek vermek gerikirse; 220 sayısından yaşınızı çıkartın elde ettiğiniz rakam MHR’nız yani bir diğer adı ile kalp atış hızınızı elde etmiş olacaksınız. 35 Yaşındaysanız MHR’niz 185’dir. Jogging MHR rakamınız yüzde 50 – 80 arasında olmalıdır. Çıkan rakamın yüzde 50sini veya 80’ini hesaplayınız.

Yani 35 yaşında olan bir insanın dakikadaki kalp atışı 93 ile 148 arasında olmalıdır. Alt ve üst sınır olarak düzenli bir şekilde koşarsanız eğer yapılan araştırmalara göre daha fazla yağ yakabilir ve hızlı bir şekilde fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma
7 Günde Karın Yağlarından Kurtulma

Karın Yağlarını Yakmanın Püf Noktaları

  • Diyet programınızı değiştirmekten başlayabilirsiniz
  • Muhakkak günlük 3 – 4 LT su içmeyi alışkanlık hale getiriniz
  • Sağlıklı yiyecekleri günlük hayatta da bolca tüketmeye çalışın
  • Egsersizlere sabah öğle akşam olmak üzere önem vermelisiniz

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir