2020 Çizme Modelleri İle şık ve konforlu bir kış mevsimi yaşayabilirsiniz. Şık çizme modelleri, tarih boyunca her zaman en güzel elbise, pantolon ve etek kombinlerinin tamamlayıcısı olmuştur. Özellikle dar paça pantolon – jean ya da elbise giymekten hoşlanıyorsanız, yeni sezonda çizme koleksiyonunuza farklı parçalar katabilirsiniz. Zira elbise çizme kombini, her zaman kadınsı ve güçlü imaj kombinini destekler.

Hollywood ünlülerinin sokak stillerinde göz gezdirdiğinizde bile her zaman çizme kombinlerini görebilirsiniz. Çizme modelleri her zaman hem sportif kreasyonları, hem de şık kreasyonların en özel tamamlayıcısına dönüşmüştür. Hatta son dönemde çok popüler olan casual jogger tarzı spor pantolonlarla bile çizme kullanımı artmış durumdadır.

2019 - 2020 Çizme Modelleri
2019 – 2020 Çizme Modelleri

Beyaz Çizmelerin Geri Dönüşü

2020 yılında beyaz çizme modellerinin sezona özel büyük bir çıkışla geri dönüş yaptığını belirtelim. Biliyorsunuz ki beyaz çizme trendi uzun yıllardır ortalarda yoktu ama hızlı bir çıkışla geri dönmeye hazırlanıyor. Zarif ve şık duruşa sahip olan beyaz çizmelere siz de ayakkabı dolabınızda bu yer verebilirsiniz. Özellikle de patenci etekleri ve kot pantolonlarla çok yakışacağını ekleyelim.

2019 - 2020 Çizme Modelleri
2019 – 2020 Çizme Modelleri

2020 Metalik Çizme Modası

Uzun zamandır mat renkli olan çizme modası yeni senede yerini metalik renkli ürünlere bırakıyor bilesiniz. Yani yeni senede cadde ve sokak modasında parlak ve dikkat çekici çizme – bot modelleri ile yerinizi alabilirsiniz. İşlevselliğiyle yağmurlu ve karlı günlerin en büyük kurtarıcısına dönüşen çizmelerle en zorlu zamanlarda bile konforu yakalayabilirsiniz. Bunu vurgulamamızın sebebi ise yeni sezonda size sıcacık bir konfor yaşatacak olan peluş çizmelerin varlığı. Peluş çizme modellerini dizde biten modeller arasından seçebileceğiniz gibi dilerseniz bilekte biten bot modelleri arasından da seçebilirsiniz. Özellikle kışın soğuk günlerinin biçilmiş kaftanı olan pelüş çizmelerle yaşamınıza çözüm getirebilirsiniz.

2019 - 2020 Çizme Modelleri
2019 – 2020 Çizme Modelleri

Püsküllü Çizme Modası

2020 yılında trend olacak yılan derisi çizme modelleri ise sıra dışı ve çılgın modelleri seven bayanlara hitap edecek cinsten… Bu arada püsküllü bot ve çizme trendini de unutmayalım. Yine çılgın tasarımlı bot ve çizme severlere önerilebilecek olan neşeli ve püsküllü çizme modelleriyle mevsim kış da olsa şıklığı yakalayabilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere 2020 Çizme Modelleri nden söz ettik.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir