2020 stiletto ayakkabı modelleri ile kombinlerinizi en şık şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu konuda dilerseniz klasik stilettoları tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz de platform topuklu modelleri de tercih edebilirsiniz zira platform modası geri dönüyor. Biliyorsunuz ki yüksek platformlu ayakkabı modelleri kısa boylu kadınların tercihi olurken topuk boyunu yükseltiyor ve bu esnada da ayağın dengesini bozmadan yürüyebilmenizi sağlıyor.

2020 Stiletto Ayakkabı Modelleri
2020 Stiletto Ayakkabı Modelleri

Mary Jane Stili Stiletto Modelleri

Geçtiğimiz dönemde spor ayakkabı modelleri konforuyla hakimken yeni sezonda topuklu ayakkabılar modanın belirleyici parçalarına dönüşüyor. Buna ek olarak İlk kez 1902’de Buster Brown isimli çizgi romanda ortaya çıkan Mary-Jane formlu ayakkabı modellerinin de 2020’de tekrar moda olacağını belirtelim. Dolayısıyla 2020 yılında Mary Jane karakterli ve bilekleri ince bantıyla sararak ayakları daha narin gösteren stiletto modelleri de öne çıkıyor.

2020 Stiletto Ayakkabı Modelleri
2020 Stiletto Ayakkabı Modelleri

Uzun Çorap Stil Stiletto Çizme Modelleri

Sonbahar/kış modasının en gözde topuklu ayakkabı modellerinden olan uzun çizmeler, etek ve elbiselerin altına en çok yakışan ürünlerdendir. Bu şekilde en iyi dar pantolon dizüstü çizme ya da elbise – diz üstü çizme kombinlerini yaratabilirsiniz. Bu tarz stiletto topuk bir çizme ile hem boyunuz daha uzun görünür, hem daha seksi ve cool bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca bu tarz yüksek bir çizmeyle soğuktan korunabilirsiniz.

2020 Stiletto Ayakkabı Modelleri
2020 Stiletto Ayakkabı Modelleri

2020 Sezonunda Trend Olacak Sayısız Stiletto Modeli

Parlak stiletto modelleri, Dorsay stiletto modelleri, kırmızı stiletto modelleri, taşlı stiletto modelleri, parlak – metalik stiletto modelleri yeni sezonda abiye elbiselerle giyebileceğiniz ürünler arasında yer alacak. Artı tokalı klasik stiletto modelleri, pencereli bantlı ve kuşaklı stiletto modelleri, zebra – kaplan – leopar- yılan – timsah desenli animal plant baskılı stiletto modelleri de hem spor, hem de klasik kıyafetlerle giyilebilecek türden. Nüde renkli sitiletto modelleri, pencereli stiletto modelleri, kırmızı – siyah renkli stilettolar, gold ve gümüş renkli stilettoolar, sivri – yumurta burun stiletto modelleri ile de caddelerde şıklığınızı sergileyebilirsiniz. Dahası konçlu stilettolar, bağcıklı stilettolar, mat, keten , kadife dokulu stiletto modelleri, üzeri simli, ekose desenli , rugan ya da taşlı stiletto modelleri de yeni seçenekler arasında yer alıyor. Bu birbirinden farklı yüzlerce stiletto modeli arasından kombininize ve gideceğiniz yerin konseptine uygun stiletto modellerini uyarlamaksa size kalmış. Bu içeriğimizde de size 2020 Stiletto Ayakkabı Modelleri nden bahsettik.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir