Saç

Bal Köpüğü Saç Renkleri

2 Mins read

Önceki sezonlarda iddialı siyah, sarı ya da kızıl tonları tüm güçleriyle popüler saç rengi trendlerini oluştururken son zamanlarda moda akımlarının sakinleşmesi ve doğallaşmasından ötürü balköpüğü türündeki ara renkler saçlarda daha çok kullanılmaya başlandı. Dolayısıyla da balköpüğü kahve tonları bu sezon yine oldukça moda… Bu tarz saç renklerinin en güzel özelliği de hem açık renk tenli, hem de buğday ya da esmer tenli kadınlara yakışıyor olması. Bu yüzden sezona özel Bal Köpüğü Saç Renkleri ni incelemekten ve denemekten geri durmamalısınız.

Bal Köpüğü Ve Bal Kahve Saç Yansımaları

Balköpüğü saç rengi tonları; sarı, kumral ve bakır tonlarının harmanı ile oluşturulan neredeyse sonsuz bir kartela seçeneğine sahip. Bu tonlara en yakın diğer saç renkleri ise bal kahve tonları. Bu iki farklı tür saç renklerinin aralarındaki en büyük değişiklik ise bal kahvelerin balköpüğünden hafif koyu renkler içeriyor olmasıdır. Çünkü bal kahveler açık kahve renkli saçların üzerinde altın sarısı yansımasıyla oluşturulur.

Canlı Ve Parlak Bal Köpüğü Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Renkleri saç tonlarının en güzel yanı yazımızın başında da belirttiğimiz gibi çok natürel ve doğal olması. Yani saçlarınızda sarı tonları gibi ciyak ciyak bağırmıyor aksine son derece natürel duruşuyla sanki her an saçlarınıza tatlı güneş yansımalarının ışığını kazandırıyorlar. Bu nedenle saçlarında balköpüğü renklerinden yaralanan kadınların saçları mat görünüm yerine daima ışıltılı, canlı ve parlak görünüyor.


2019 Sene trendlerine uygun olarak siz de dilerseniz saçlarınızı; açık orta ya da koyu balköpüğü renklerine boyatabilirsiniz. Buna karar vermeden önce ten renginizin bilincinde olmalısınız ve saçlarınızda ne kadar güneş ışıltısını görmek ve hissetmek konusunda da karar vermelisiniz.

Açık- Orta Ve Koyu Bal Köpüğü Tonları

Açık balköpüğü renkleri daha çok açık tenli kadınlara yakışıyorken, koyu balköpüğü tonları da esmer kadınlara yakışıyor. Ve elbette orta balköpüğü tonları da buğday tenli kadınlara daha çok yakışıyor. Balköpüğü saç renkleriyle sayesinde saçlarını sarı tonlarına boyama çekincesi taşıyan esmer tenli kadınlar bu korkularını bir kenara atarak bu renkleri deneyebilir örneğin. Ne kadar esmer tenli bir kadın olursanız olun siz de saçlarınızda Bal Köpüğü Saç Renklerinı deneyerek sarışın bir ifadeye bürünebilirsiniz.

Related posts
Saç

Severek Yapacağınız En Yeni Saç Renkleri

2 Mins read
Saç renkleri yeni sezonda ilginç, sıra dışı, parlak ve havalı tonlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Eğer bu sezonda saçlar nasıl olacak ve…
Saç

Abiye Elbiseye Göre Saç Modeli Seçimi

2 Mins read
Abiye saç modelleri özel gecelerde şık tuvalet modelleriyle kullanabileceğiniz en zarif saç formlarındandır. Eğer 2020 trendlerinde hangi abiye saç modelleri yer alıyor…
Saç

2020 Yılbaşı İçin En Şık Saç Modelleri

2 Mins read
Yılbaşı, herkesin uzun süredir beklediği tatillerden biridir. Uzun bir süreci kapsayan geçtiğimiz senenin yorgunluğun ve stresini almak, daha güçlü ve daha sabırlı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir