Taç Pike Takım Modelleri

Her sezon göz alıcı güzelliği ve kaliteli ürün kartelası ile kadınların dikkatini çeken tekstil ürünlerindendir. Yeni sezon Taç pike ürünlerini merak ediyorsanız mevsime özel en güzel kreasyonları sizler için inceledik. Bildiğiniz gibi pike modelleri bahar ayları gibi geçiş mevsimlerinde ideal ürünlerdendir. Zira pike modelleri ne terleme, ne de üşütme yapmayan ortalama kalınlığa sahip yatak örtüsü modellerindendir.

2020 En Güzel Taç Pike Takım Modelleri
2020 En Güzel Taç Pike Takım Modelleri

İyonize Taç Pike Modelleri

Taç Pike Takım Modelleri; tek kişilik pikeler, çift kişilik pikeler, jakar ve pamuk pike takımları şeklinde karşımıza çıkıyor bu sezon. Yanı sıra ürün skalasında farklı işlevsel modeller bile mevcut. Örneğin Ion pike modellerinde apre ile verilen negatif iyonlar, stres azaltan, yorgunluğu gideren, zihinsel ve fiziksel rahatlık veren mükemmel uyku konforu sağlayan ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Hatta ürün açıklamasında kan basıncını dengeleyen özelliklerden bile söz ediliyor. Ayrıca Taç iyonlu pike takımları; çabuk yorulma, nefes darlığı gibi çarpıntıya neden olan olumsuz durumları azaltıyor. Kılcal damarların genişlemesine yardımcı oluyor ve vücudun dolaşım sistemine büyük rahatlık sağlıyor. Ayrıca kanı alkalize ederek enerji düzeyini ve sağlığı iyi yönde etkiliyor.

2020 En Güzel Taç Pike Takım Modelleri
2020 En Güzel Taç Pike Takım Modelleri

2020 Taç Pike Modelleri

Taç frozen pike takımı; tamamen doğal %100 pamuk ipliğinden dokunmuş olup kaliteli ve ekonomik ürünler arasında yer alıyor. Emiciliği ve elastik özelliği yüksek olan bu ürün cilde nefes alıp verdiren bir dokuya da sahip. Bu ürünün özelliğini kaybetmemesi için yıkama talimatlarına uyulmaması gerekiyor.


Taç Cool Bambu, kristal poliol teknolojisi sayesinde vücudun aşırı ısınmasını engelleyerek serin tutuyor zira kristal poliol teknolojisiyle üretildiğinden doğal kaynaklardan elde ediliyor. Taç Jasmiin; %100 coton ipliğinden dokunmuş olup, kaliteli ve ekonomik ürünlerden.


Taç Marcela pike takımı ise; çini desenini andıran mavi desenli baskılara sahip. %100 pamuklu Taç Freja ise renkli klasik işlemeli baskılar içeriyor. Somon renkli Iglo, pudra reklerinde Taç Jeneva, damask desenli

motifleriyle gözleri okşuyor. Taç Pemelope ise yaprak dallarının desen baskısını taşıyor. Çiçek ve kelebek baskılı Taç Joseph ise hem soft renkleri, hem de desenleriyle göz kamaştırıyor. Tüm Taç pike takım modelleri:

200×230 boyunda, Fitted çarsaf içeriyor, 160×200 cm genişliğinde, 1 veya 2 adet standart 50x70cm ölçülerinde yastık kılıfı içeriyor. Bu z de sizlere Taç Pike Takım Modelleri nden söz ettik.

Sosyal Medyada Paylaş!

4 thoughts on “En Yeni Taç Pike Takım Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir