Aksesuar

En Güzel Çanta Modelleri 2020

2 Mins read

En Güzel Çanta Modelleri 2020, moda ikonlarının çoktan kadrajına girdi bile. Eğer siz de tam bir çanta aşığıysanız yeni sezonun en güzel çanta modellerini sizin için derledik. Bu sezon kadın çantaları renkleri ve desenleriyle son derece işlevsel… Özellikle günümüz kadınları, evde ve ofiste çok meşgul olduklarından dolayı çantaların da bu türlü işlevsel tasarımlarda olması gerekiyor.

En Güzel Çanta Modelleri 2020
En Güzel Çanta Modelleri 2020

Çift Tasarımlı Çanta Modelleri

Yeni sezonda çanta üzerinde takılı olan mini versiyonlar çok moda. Bu gibi küçük versiyonlu çiftli çantaların içine telinizi ya da ayna, cüzdan gibi ürünleri rahatlıkla koyabilirsiniz.

En Güzel Çanta Modelleri 2020
En Güzel Çanta Modelleri 2020

Maksi Boy Çanta Modelleri

Büyük boy çantaların çok pratik olduğunu artık biliyoruz. Alışverişte, tatilde sizlere normal bir çantadan çok daha fazlasını sağlarlar. Özellikle yeni sezonda yıkama yumuşak derili büyük çanta modellerinin çok moda olduğunuz belirtelim.

En Güzel Çanta Modelleri 2020
En Güzel Çanta Modelleri 2020

Bel Çantaları

Bel çantaları çok pratik zira bu modelleri kolunuza takmadan kullanabiliyorsunuz. 90’lı yıllarda da çok popüler olan bel çantası modası bu sezon yeniden geri gelmiş bulunuyor. Ama bu sezon bu tarz bir çantayı, kemer kısmından tek omuzunuzdan geçirerek boyun altında çapraz şekilde takma modası var bilesiniz.

En Güzel Çanta Modelleri 2020
En Güzel Çanta Modelleri 2020

Bootie Çanta Modelleri

Yeni sezonda ayakkabı formlu çanta modellerinin çok trend olduğunu belirtelim. Ayakkabı formundaki bu çanta modelleri çok modern tasarımlı ve oldukça popüler olacak gibi görülüyor. Hatta içlerine ve yanlarına da çift göz eklenerek bozuk para veya kredi kartı taşıyabileceğiniz pratik gözler yer alıyor. Bu çanta modelleri yeni sezonda kendinden çok söz ettireceğe benziyor bu yüzden mutlaka bir adet edinmenizi tavsiye deriz.

En Güzel Çanta Modelleri 2020
En Güzel Çanta Modelleri 2020

Kürklü Çantalar

Yine mi kürk demeyin… Çünkü yeni sezonda da kürklü çanta modelleri, görünümüyle dahi içimizi ısıtmaya yetecek. Bu sezon; kürklü sırt çantaları, kürklü omuz çantaları, kürklü clutch çanta modelleri ve kürklü spor çanta modelleri çok trend. Bu tarz bir çantayı dilerseniz baştan aşağı pelüş kürk kombinlerinizle, dilerseniz trenç kotlarla dilerseniz parlak montlarla en iyi şekilde kombinleyebilirsiniz. Ayrıca yılan derisi çantalar, küp formundaki çanta modelleri, mini çanta tasarımları, timsah derisi çanta modelleri de yeni sezondaki ürün çeşitliliğini oluşturuyor. Bu içeriğimizde de sizlere En Güzel Çanta Modelleri 2020 nden söz ettik.

Related posts
Aksesuar

En Trend 10 Gelin Saçı Aksesuarı

3 Mins read
2020 Yılının yaz ve kış günlerinde düğün trendlerine baktığımız zaman en başta gelin saçı aksesuarları popüler bir ayrıntı olmayı başarmıştır. Eğer sizde…
Aksesuar

2020 Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

2 Mins read
Yağmur Çizmeleri ve Kombin Örnekleri Bu sezon Geçmiş olduğumuz yıllara göre tasarımcıların siz kullanıcılara sunmuş olduğu yağmurlu havalarda severek giyebileceğiniz mükemmel çizme…
Aksesuar

2020 Söz Ve Nişan Yüzük Modelleri

3 Mins read
Kız isteme ve söz aşamasında severek ve beğenerek aldığımız ve o gün geldiğinde severek takacağımız yüzük veya alyanslar, söz, nişan törenlerinde oldukça…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir