Diğer

Erkekler İçin En Güzel Sakal Modelleri

2 Mins read
Erkekler İçin En Güzel Sakal Modelleri
Erkekler İçin En Güzel Sakal Modelleri

Erkekler İçin Sakal Modelleri

Bu içeriğimiz sayesinde 2020 en güzel sakal modellerini ve yüzünüze en çok yakışan sakal çeşitlerini öğrenebilirsiniz. Görünümüne özen gösteren erkeklerdenseniz yüzünüze en uygun ve sizi daha yakışıklı gösterecek şekilde sakal tıraşı olabilirsiniz. Ayrıca değişik sakal modelleri, erkekleri karizmatik göstermekle kalmıyor yanı sıra saç modelini de en iyi şekilde ortaya çıkarabiliyor. Tüm bu önerileri okurken saç uzunluğu ile sakal uzunluğu paralelliğini de göz önünde bulundurarak kullanmanızı öneririz.

Erkekler İçin En Güzel Sakal Modelleri
Erkekler İçin En Güzel Sakal Modelleri

Yüz Şekline Göre Sakal Modelini Seç!

Top sakal; yüzünüz köşeli, oval, üçgen, yuvarlak şekilde olabilir. Sakal modelinizi buna göre seçerseniz daha dengeli bir görünüm sağlarsınız. Örneğin top sakal modelleri,  çene bölgesini gizlemek için ideal modellerden olduğundan eğer çeneniz çıkıntılı, aşırı uzun ya da aşırı kısaysa bu modeli tercih edebilirsiniz.


Kirli sakal; kirli ve kısa sakal modeli yüzün alt kısmına yayılarak kullanılan modellerdendir. Bu stil, birçok erkeğin yüz şekline uyumlu olan modellerdendir.

Keçi sakal; keçi sakal, özellikle yüz hatlarını aşağı doğru uzatarak yer çekimine uyumlu şekilde uzatır. Bu yüzden eğer yüzünüz basık ve kısaysa hele hele de çenenizin şeklini beğenmiyorsanız bu modeli kullanabilirsiniz. Özellikle yuvarlak yüz hattına çok yakışan keçi sakal modelini orta boy saç stilleriyle kullanabilirsiniz. Erkekler İçin Sakal Modelleri adlı içeriğimiz sürüyor.

Erkekler İçin En Güzel Sakal Modelleri
Erkekler İçin En Güzel Sakal Modelleri

2020 Sakal Modelleri

Uzun sakal; uzun sakal modelleri, kısa saç modellerine ters köşe yaptığından kısa saçlarla en iyi kombini yaratan stillerdendir. Özellikle de dikdörtgen, kare, basık ya da yuvarlak bir yüzünüz varsa, şiddetle öneririz.
Kısa sakal; kısa sakal modelleri küçük yüzlü erkekler için ideal olan modellerdendir. Eğer yüz hatlarınızı vurgulamak istiyorsanız kesinlikle kullanabilirsiniz.


Hipster sakal modeli; hipster stili bohem stili seven erkeklerin dağınık ve çabasız stillerde kullandığı sakal modellerindendir. Dağınık ve hipi stillerini sevenlerdenseniz severek kullanabilirsiniz. Özellikle uzun ve katlı saç modelleri ile kullanılabilir.


Dudak altı sakal modelleri; dudak altı sakal modeli dudakla çene arasında sadece bir tutam ve bir leke gibi bırakılan sakal tarzıdır. Eğer sakal bırakmayı çok da sevmiyorsanız bu tarz sizin için ideal bir stil olabilir. Eğer düzgün ve güzel dudaklarınız varsa dudaklarınızı vurgulayacağından bu stili kullanabilirsiniz.


Çizgi sakal modeli, dudağın tam altında çizgi şeklinde bırakılan sakal modellerindendir ve marjinal stile sahip erkekler için önerilebilir. Bu içeriğimizde de sizlere Erkekler İçin Sakal Modelleri nden söz ettik.

Related posts
Diğer

Disco Tayt Doğru Kombinleme Nasıl Yapılır?

3 Mins read
Kadınların gardolaplarından eksik etmediği taytlarda her sezon farklı tasarımlar ön plana çıkıyor. Onlardan biri olan disco tayt, iddialı görünmeyi seven kadınların ilgi…
Diğer

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

2 Mins read
Yüregimizin sıcacık olmasına herşeyin en güzeline layık olmayı hak eden annelerimize anneler gününde ne almayı düşünüyorsanız sizlere birden fazla hediye konusunda fikir…
Diğer

2020 Yılının Gelinlik Korse Modelleri

2 Mins read
Bayanlar, düğün günü için aylar öncesinden hazırlıklara başlarlar, ve yapılan işler yapılan alışverişlere oldukça özen gösterirler. Her gelin adayı o gün için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir