Özge Gürel'in Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru
Özge Gürel’in Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru

Özge Gürel Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile oldukça beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Genç ve Güzel oyuncu Özge Gürel gün geçtikçe hayranlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Aktif olarak kullandığı hesabından paylaştığı fotoğrafları ile hayranlarını bir kez daha kendine aşık ettirdi!

Özge Gürel'in Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru
Özge Gürel’in Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru

Özge Gürel Son zamanlarda Penti Markasının reklam yüzü olarak gündeme giriş yapmıştır. Ayrıca ” Annem ” Dizisinde Sumru Yavrucuk ile başrol de oynamaktadır, ve dizide oldukça geniş bir beğeni toplamayı başarmıştır. Özge Gürel kimi zaman izleyicileri gözyaşı yağmuruna boğan bu dizinin galasında ” Gurur duyduğum bir iş oldu ” demişti

Başarılı oyuncu oyunculuğunun yanı sıra aktif olğarak kullandığı sosyal medya hesabında da adından oldukça söz ettirmektedir. Gürel, Hesabından sıkça fotoğraf paylaşarak hayranlarına sürekli kendini hatırlatmaktadır. Genç oyuncunun hayranları da fotoğrafları takip ederek beğeni ve yorum yağmuruna tutmaktadır.

Özge Gürel'in Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru
Özge Gürel’in Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru

Özge Gürel Kimdir?

5 Şubat 1987 Doğumlu olan genç oyuncu Özge Gürel ilk olarak ” Kızım Nerede ” Dizisi ile ekranlara çıkıp oyunculuk hayatına başlamıştır. Özge Gürel Çok sayıda dizi ve sinema filmlerinde yer alarak ekranlarda aranan yüz olmayı başarmıştır. Özge Gürel’in ailesi Anne tarafı Selanik göçmeni Baba tarafı ise Çerkez olan güzel oyuncu, 2014 yılında ” Medcezir ” dizisindeki Ada karakteriyle kendini sevdirip adını duyurmayı başarmıştır.

Özge Gürel’in rol aldığı diziler ve filmler:

Muhteşem İkili (Nilüfer) (TV Dizisi)
Börü (Gökçe)
Dolunay (Nazlı) (TV Dizisi)
Yıldızlar Şahidim (Haziran) (TV Dizisi)
Kiraz Mevsimi (Öykü) (TV Dizisi)
Muhteşem Yüzyıl (Rana Hatun) (TV Dizisi)
Medcezir (Ada) (TV Dizisi)
Huzur Sokağı (Melisa) (TV Dizisi)
Kızım Nerede? (Zeynep) (TV Dizisi)

Sosyal Medyada Paylaş!

2 thoughts on “Özge Gürel’in Fotoğraflarına Beğeni Yağmuru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir