Burberry Çanta Modelleri

2020 yılının çanta modelleri artık yavaş yavaş piyasaya ünlü markalar tarafından gönderilmektedir. Bunların içerisinde bulunan ünlü markalardan biri olan Burberry ‘ in çanta modelleri bu sezon da çok konuşulacak. Dünyaca ünlü moda konusunda yerini adını iyi yerlere getirmiş olan bu marka yeni sezon ürünleri ile siz kadınların göz bebeği olmak için her sezon elinden geleni ardına koymamakta. Burberry in 2020 koleksiyonunu incelediğimiz zaman, tasarımcıların klasik model tasarımların dışına çıkarak daha bi ilgi çekici modellerle bir koleksiyon hazırladığını görmekteyiz. Burberry her sezon stilini ve modellerini her zaman ön planda tutmakta olup, 2020 yılı için harika bir koleksiyona daha imza atmıştır. Özellikle de omuz çantalarına bakacak olursak eğer sokak modasında yapacağınız kombinler ile oldukça dikkat çekici tasarımlarıyla adeta sizi tamamlayacak modeller olduğunu görmekteyiz.

2020 Burberry Kadın Çanta Modelleri
2020 Burberry Kadın Çanta Modelleri

Burberry Göz Alıcı El Çanta Modelleri

Herkes özel günlerde dış görünüşümüne önem verdiği kadar aksesuar detayına da önem vermektedir. Burberry bu esnada devreye girip harika el çanta modellerini gece etkinlikleri veya özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evet dünyaca ünlü bir markadan söz ediyoruz, Fiyatları biraz iç açıcı olmasa da ben kalite üründen şaşmam diyenlerdenseniz bu çantalar tamda size göre diyebiliriz. Klasik çanta modelleri artık yerini ekose bir görünüm alarak 2020 yılında da devam etmesi söylenen modeller hemen hemen her tarz giyim kombinleri ile uyumlu olarak geliştirilmiştir.

2020 Burberry Kadın Çanta Modelleri
2020 Burberry Kadın Çanta Modelleri

Şık Tasarımları İle Burberry Çantaları

Her sezon yıla damga vurarark çok konuşulan bu marka şık tasarımları ve dikkat çekici renkleri ile bu sezonda karşımıza çıkacak. 2020 Burberry Çanta koleksiyonunda zımba metal detayların oldukça geniş olduğunu görmekteyiz. Ayrıca bu çanta modellerinin arasında en dikkat çekici olan da rugan parlak çantalar olmaktadır.

Sırt çantalarına gelinde, Bu koleksiyonda da daha çok gençleri düşünerek geliştirilen çantalar genç kadınların oldukça ilgisini çekmektedir. Bu model çantaların kullanımı oldukça kolay ve desenleri ile de oldukça göz kamaştırıcıdır. Çantalar üzerinde Cep Telefonları, Bozuk Paralar, Toka, vb. gibi ufak ceplere sahip olan çanta modelleri ile kullanışlı detaylara da sahiptir. Bu sezon ki çanta koleksiyonlarında Zincir, Kemer, ve İnce metal detaylara yer veren Burberry çantalarını sizlerde çok seveceksiniz. Hadi Galerimize bi göz atalım…

Sosyal Medyada Paylaş!

8 thoughts on “2020 Burberry Kadın Çanta Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir