2019 - 2020 Çift Kombinleri
2019 – 2020 Çift Kombinleri

2019 Çift Kombinleri

2019 Çift Kombinleri şimdilerde çiftlerin giyim kuşam kombini konusunda en çok zevk aldıkları görsel harmoniyi oluşturuyor. Bu anlamda da çiftler özel günler, sıradan günler için, gerek evde, gerekse de dışarda giymek için internetten kapış kapış kombin giysi sipariş ediyor. Bazen de mağazaları bu konuda inceliyor diyebiliriz. Elbette bu konuda mağazalarda hazır çift kombin kıyafeti bulmak o kadar da kolay değil. Ama yavaş yavaş da olsa yaygınlaşıyor. Fakat internet ortamında yer alan sanal mağazalar çift kombinleri konusunda adeta altın yumurtlayan tavuk gibi.

2019 - 2020 Çift Kombinleri
2019 – 2020 Çift Kombinleri

2019 Çift Kombinlerinde Neler Var?

Eğer siz de sevdiğiniz kişi yani partnerinizle bir çift olarak aynı kıyafet kombinini giymekten hoşlanıyorsanız 2019 Çift Kombinleri size çok cazip gelecektir. Bu yılın çift kombinlerine göz gezdirdiğimizde ise halen daha sürmekte olan kış mevsimine ait kazakları modellerini, yaklaşan bahar için sweat kombinlerini ve 2019 yazı için birbirinden güzel tişört modellerini görüyoruz. Örneğin kazak örneklerinde kış mevsiminin maskotu olan geyik baskıları mevcut. Buna ek olarak sevgili kombinlerinin olmazsa olamazı kalp logoları ve kalp baskıları ise bu kıyafetleri süsleyen en tatlı baskılardan. Bu arada sevgili kombinlerinde kalplerin kırmızı baskılı olması da işin olmazsa olmazlarını oluşturuyor. Bu kıyafetlerde ikiye bölünmüş ‘love’ yazıları, tam ortadan bölünmüş kalpler her sene olduğu gibi 2019 kombinlerinde de mevcut durumda.

2019 - 2020 Çift Kombinleri
2019 – 2020 Çift Kombinleri

Sloganlı Ve Göndermeli Sevgili Tişörtleri

Bunlara ek olarak yazılı yani sloganlı tişört ve sweat modelleri de ön planda olan parçalardan… Örneğin birbirinize ithaf ettiğiniz güzel sözler içeren tişört ya da sweatshirtleri karşılıklı olarak kullanabilirsiniz bu şekilde. Bu arada yaz için en uygun ifadelerden olan ‘sailor’ yani denizci efekti sevgili kombinlerinde de sıklıkla yer alıyor bilesiniz. Sailor desen efekti nedir diye soranlar içinse hemen hatırlatalım. Bu yaz deseni, mavi – beyaz ya da lacivert – beyaz renklerle peş peşe sürdürülen çizgili desenlerden oluşuyor. Yine çizgili sweatshirtler, ekose gömlekler, kuş baskılı üstler, X-O bulmaca baskılı tişörtler de 2019 Çift Kombinleri ni oluşturan en güzel örneklerden, aklınızın bir köşesinde bulunsun deriz

Sosyal Medyada Paylaş!

2 thoughts on “2019 – 2020 Çift Kombinleri

  1. Merhaba, Öncelikle paylaşımınız güzel olmuş fakat öyle bir resim kullanmışsınız ki hepsi birbirinden güzel, Biz bunları nereden temin edebiliriz ?

    1. Sitemizde yer alan resim ve yazıların tümü tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır, ticari olarak kullanılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir