2019 – 2020 Uzun Etek Modelleri

Günümüzde gençler tarafından moda olan mini ve oldukça kısa etek modelleri artık günümüz şartlarında yerini Uzun Etek Modelleri’ne bırakmıştır. Bir çok kadın tarafından tercih edilen uzun etek modelleri kombin seçiminde yardımcı olmaktadır. Pratik olarak tercih edilen bu etek modelleri konfor ve rahatlığı bir yana giyeceğiniz elbiseler ile uyum sağladığınız zaman ortaya şık görünümler çıkmaktadır. 2019 – 2020 Uzun Etek Modelleri günlük kullanım ve özel davetleriniz için kullanışlı bir moda parçasıdır.

Tabiki yeri gelince uzun etek modellerini tercih ederken dikkat etmemiz gereken durumları vardır. Öncelikle alt giyim parçası olan etek modelleri uzun boylu kadınlara yakıştığını inkar edemeyiz. Ama bütün vücut tipine uygun etek modeli bulabilmemiz de mümkündür.

  • Bel Bölgenizde toparlanmalar var ise bu duruma uygun olarak karın bölgenizi gizleyecek üstler seçmelisiniz.
  • Sahip olduğunuz kilolar karın bölgenizde ise, düz kumaşları tercih ederek bu sorunu ortadan yok etmiş olabilirsiniz.
  • Vücut hatlarına güvenen bir kadın’sanız en iyi iyileştirmelerden biri olan kısa tuniklerden yana olabilirsiniz.
  • Etek seçimi yaparken boyumuzu ön planda tutmalısınız, Boyunuz oldukça uzunsa uzun etek modellerini tercih edebilirsiniz Eğer boyunuz kısa ise daha sade ve buna uygun yatay modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Uzun boylu biriyseniz ayaklarınızı gizlemek ve görünüşünüze önem katmak istiyorsanız etek uzunluğundan yararlanmalısınız.

2019 - 2020 Etek Modelleri
2019 – 2020 Etek Modelleri

Kurtarıcınız Olan Etek Modelleri

Yaz aylarını geride bırakırken sonbahar ve kış mevsimine gireceğimiz şu günlerde etek modellerinin modası oldukça artmakta. Kış ayları için kalın kumaşlardan oluşan ve dar kesime sahip olan etek modellerinin yanı sıra kadife, parlak kumaşlar ve pileli modelleri de bulunmaktadır. 60’lı ve 70’li yıllarından esinlenen tasarımcılar çeşitli modelde ortaya çıkartılan düz ve karmaşık modelleri ile 2019 – 2020 yılının trend modelleri olmuş durumdadır.

Nostaljik bir esinti ile gelen 2019 – 2020 Uzun Etek Modelleri Yeniz sezonun vitrinlerine ayrı bir hava katmaktadır. Uzun etek kombini oluştururken üzerinize düz renkleri veya sade parçaları tercih etmelisiniz. Beyaz renkteki bir etek ile gri renkte ki bir tişört ile oldukça farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Koyu renkte bir gömleğe sahipseniz veya biraz daha pastel bir tişörte, açık renkteki etek modelleri ile kombin yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir