2019 - 2020 Pileli Etek Modelleri
2019 – 2020 Pileli Etek Modelleri

Pileli Etek Modelleri

Sokak sezonunun en çok beğenilen ve genellikle iş hayatına sahip olan kadınların genellikle tercih ettiği pileli etek modelleri bu sezonda oldukça iddialı farklı tasarımlar ile raflardaki yerlerini aldı. Kadınların birbirleri ile olan güzellik yarışındaki rekabetinde  her kadın bir adım önde olmak ister. Bunun için etek giymeyi tercih eden kadınlar, Tül detaylı pileli etek modellerini, Puan’tiye detaylı etek modellerini, Desenli pileli etek modellerini genellikle sık sık tercih ederler. Pileli etek modelleri geçtiğimiz sezonlarda birden moda olmaya başladı diyebiliriz, ayrıca parlak modelleri ile gündemde ilk sıraları aldılar. Bu durum çoğu kadın tarafından tercih edilse’de, bir kısmı bu durumu tercih etmemiştir.

2019 - 2020 Pileli Etek Modelleri
2019 – 2020 Pileli Etek Modelleri

A Pileli Etek Modelleri

Pileli etek modellerinde ki “A” kesim olarak isimlendirir sek birçok kadının gözde modelleri arasında yer almaktadır. 2019 – 2020 yılında da bu Pileli Etek Modelleri çok sık göreceğiz gibi duruyor. Kadınlar bu etekler sayesinde günlük hayatı olsun iş hayatı olsun kolayca ve oldukça ilgi çekici olarak kombin oluşturabilirler. İster kalın pileli etek modelleri olsun, İsterseniz de diz altı pileli etek modelleri olsun kadınlar tarafından sezonun gözde parçası olarak biliniyor. Örnek bir kombin olarak, Tül detaylı pileli etek modellerini, Puan’tiye detaylı etek modellerini veya desenli pileli etek modellerini göz önünde bulundurarak, Üzerinize salaş bir kazak veya bir bluz giyerek bütünlük sağlayarak gün içinde bütün gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

2019 - 2020 Pileli Etek Modelleri
2019 – 2020 Pileli Etek Modelleri

Tül Detaylı Pileli Etekler

Bu modeller ise, İddialı kadınların sıklıkla tercih ettiği bir modeldir. Genellikle bordo, pudra ve çift renk tonları ile renkli bluz kombinlerini sokaklarda bu sezon sıklıkla göreceğiz, Fakat tül detaylarında sokak modasına bakacak olursak genellikle her zamanki gibi siyah veya koyu tonları ortaya çıkmaktadır. Sonbahar ve kış sezonları için kısa bot kombinleri de iddialı görünüyor. Davetler veya özel günleriniz için yüksek ayakkabılar la oluşturacağınız kombinler kadınların 2019 – 2020 modasını takip ettiğini gösterecek.

2019 - 2020 Pileli Etek Modelleri
2019 – 2020 Pileli Etek Modelleri

Puan’tiye ve Desenli Pileli Modeller

Puan’tiye pileli etek veya Desenli pileli etekler de çoğu kadının vazgeçilmezleri arasında. Birbirinden şık görünen puan’tiye pileli etekler ver desenli pileli etekler ile şifon gömlek veya askılı bluz uyumu oldukça moda olmuş gibi. Genellikle genç kızların gözdesi olan çiçek desenli kombinlere de göz atmanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir