2020 şal modelleri ile tüm kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Şallar, hem giyimin olmazsa olmazı, hem de kıyafetinizin en büyük tamamlayıcısıdır. Şal tercih ederken kıyafetiniz ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun içinde kıyafet modelleri ile birlikte yeni şal trendlerini takip etmeniz gerekir. 2020 tesettür şal modelleri nasıl merak ediyorsanız hep birlikte bakalım… Bu sezon;  parlak kumaşlı şallar, dantelli ve pastel renklere sahip şal modelleri çok tercih ediliyor.

Pastel renkli şal modelleri ise spor kombininizi tamamlamak için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Örneğin düz renkli şal modellerini ya da mavi tonlarındaki şal modellerini kot pantolonlarla en iyi şekilde kombinleyebilirsiniz.

Yeni Sezonun Dikkat Çekici Şal Modelleri
Yeni Sezonun Dikkat Çekici Şal Modelleri

2020 Şal Renkleri

2020 yılında en moda renk mavi tonları olacağından şal seçeneklerinde yasemin mavisi ve galaksi mavisi gibi trend renklere yönelebilirsiniz. Öte yandan her sezonun olmazsa olmazı mat, ışıltılı, metalik siyah şallarda öne çıkıyor bu sezon. Örneğin simsiyah bir kombin oluşturduysanız şalınızı da siyah ya da tam ters renklerden beyaz ile ters köşe şeklinde kombinleyebilirsiniz. Yine yeni sezonda taş renkleri – kahve tonları, hardal renkleri ve berry /meyve renkleri trend olduğundan günlük kombinizde yer verdiğiniz bu renk kıyafetlerinizin içinden aynı renk tonlarındaki şalları seçerek kombinleyebilirsiniz.

Yanı sıra açık renkli kombinlerinizde monogram şalları da tercih edebilirsiniz. Böylelikle şalınız star parça olarak daha çok göze batacaktır. Özellikle ofis çalışanı bir kadınsanız Blazer ceket – gömlek – monogrom şal kombinlerini kurgulamanızı öneririz.

Yeni Sezonun Dikkat Çekici Şal Modelleri
Yeni Sezonun Dikkat Çekici Şal Modelleri

2020 Abiye Şal Modelleri

Abiye elbiseleriniz için elbette günlük ve sportif şal modellerini tercih etmemelisiniz. Bazı abiye elbiseler, şallar ile takım şeklinde satışa sunulsa da siz kendi gustonuza göre seçtiğiniz şal modelleriyle kombininizi daha renkli bir hale getirebilirsiniz. 2020 abiye şal modelleri arasında en dikkat çekici parçalar dantel şal modellerinden oluşuyor.

Dantel desenli şal modellerini sade elbiselerle birlikte kombinlediğinizde daha elegan bir ifadeye kavuştuğunuzu fark edebilirsiniz. Yine gold, silver, işlemeli- payetli ve metalik renklerdeki dantelli şal modellerine de kombinlerinizde yer verebilirsiniz. Bu içeriğimizde de sizlere 2020 şal modelleri nden söz ettik.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir