2020 Siyah Elbisenin Gösterişliği

Siyah elbiseler her kadın için bir trend parça değil de gerekliliği olan bir parçadır. Neden diye soracak olursanız eğer elbise seçiminde her zaman bi zorluk yaşamaktayız fakat kombin yapmakta kararsız kaldığımız zaman siyah elbiseler mühim kurtarıcınızdır. Kış mevsiminde soğuktan korunmak için kat kat giyindiğimiz zamanlar bile dış görünüşümüze özen gösteririz. Bulunduğumuz ortama göre giyinmeyi herkes kendine yer edinmiş bulunmaktadır. Modayı ve trend parçaları yakından takip ediyorsanız sizlere vereceğimiz bi kaç ufak tüyo ile kışın soğuk havaların keyfini rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

Kış mevsiminin soğuklarında hasta olmamak için herkes çaba göstermektedir bunun yanı sıra görünümüne de özen göstermektedir. Bu konuda ilk yapmanız gereken şey bedeninizi örtmeniz olacaktır. ” Peki ya kısa elbise giydiğimiz zaman ” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde tercih etmiş olduğunuz siyah elbisenin altına, ince bir tayt, opak çorap veya kalın külotlu çorap giymeyi deneyebilirsiniz. Renkli giyinmeyi seviyorsanız eğer o zaman renk seçiminizi neon reklerden kullanmanızı önermekteyiz.

2020 Kışlık Siyah Elbise Modelleri
2020 Kışlık Siyah Elbise Modelleri

2020 Kışlık Siyah Elbise

Siyah elbiseler ile yukarıda verdiğimiz önerileri uyguladığınız zaman dış görünüme bahar havası yaratırken vücudunuzu da oldukça sıcak tutabilirsiniz. Sağlığınız açısından bu soğuk havalarda bacakların tiremesi, Ayaklarınızın da üşümesine izin vermemelisiniz. Ayaklarınızı ve bacaklarınızı soğuktan korumak adına, Diz kapaklarına kadar çıkmakta olan çizmeleri veya bilek üstü botları tercih ederek siyah elbiseniz ile etrafınıza büyüleyici görünebilirsiniz.

Elbisemizi seçtik, Ayakkabılar da tamam, Peki ya ayakkabı altına giyeceğiniz çoraplar ? Seçeceğiniz çorap renginiz de siyah, kahve, bronz ve ten renkleri oldukça kombini tamamlayacak gibi düşünüyoruz. Son olarak geçmişten günümüze bir önerimiz olacak sizlere. Vintage eldivenler…

2020 Kışlık Siyah Elbise Modelleri
2020 Kışlık Siyah Elbise Modelleri

Yapmış olduğunuz kombini Vintage  uzun eldivenler ile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Böylelikle etrafınızdakilere hem şık hemde geçmişin havasını yaratmış olacaksınız. Vintage eldiveninizin de yapmış olduğunuz kombin ile aynı renkte olmasına özen göstermenizi önermekteyiz. Ayrıca eldiven modellerinizi de Kadife, güpürlü, nakışlı modellerden yana kullanırsanız eğer oldukça dikkat çekici bir hava yaratmış olursunuz. 2020 yılına girmek üzereyken soğuk kış aylarına özel olarak sizin için seçmiş olduğumuz siyah elbiselere göz atabilir, ve yukarıda anlattıklarımızı da düşünürseniz eğer aklınızda bir fikir oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir