En Yeni Tesettür Abiye Trendleri

Her kadında olduğu gibi tesettürlü kadınlar’da özel günler için şık ve dikkat çekici olmak için oldukça titiz davranmaktadırlar. Fakat birçok model olduğu için seçim yapmakta ister istemez birazda olsa zorlandıklarını söyleyebiliriz. 2020 Tesettür Abiye Modelleri genellikle iki çeşide ayrılmaktadır ama bu tercih sizin davetli olduğunuz mekana göre de seçilebilir. Abiye modellerinde sadelik ve gösteriş ön plandadır ama her iki modelde’de şıklık her zaman ön planda tutulmuştur. Her abiye modelinin mutlaka ufak da olsa bir ilgi çekici detayı bulunmaktadır. Bu detaylara örnek verecek olursak bunlar, pul detayı,taş detayı, nakış detayı ve son olarak güpür  detayı olarak sıralanmıştır.

Abiye modellerinde bu ince detaylar haricinde kabarık ve balık abiye modelleri de bu sene moda olmaya hak kazanmış durumdadır. Tabi bu modeller sizin zevkinize göre kalmış bir durum’dur. Bu abiye modellerinde ince detayların kıyafetlere titizlikle işlenişi dış görünüşü renklerin dikkat çekiciliği kullanılan renklerin birbirleri ile olan uyumu vb. gibi detaylar ile de en yeni ve trend modeller arasına girmeye yardımcı olmaktadır.

2020 Tesettür Abiye Modelleri
2020 Tesettür Abiye Modelleri

Davetlere Göre Abiye Modelleri

Davet edildiğiniz ortama göre bir abiye seçimi yapmanız sizin ve dış görünüşünüz için oldukça önemlidir. Bu model abiye seçimi yaparken tabi kide olmazsa olmazınız aksesuarı eksik etmemeniz gerekiyor. Seçmiş olduğunuz elbiseye ek olarak uygun olan başörtü seçerek uyum sağlamanız mümkündür. Bu ikilinin uyumlu olması sadeliği ön plana çıkartmaktadır. Ayrıca abiye seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise vücut hatlarıdır. Vücut hatlarınıza uygun olan bir abiye modeli tercih etmeniz rahatlığı bir yana şıklığı ile de sizi gecenin yıldızı yapabilir.

2020 Tesettür Abiye Modelleri
2020 Tesettür Abiye Modelleri

Abiye Modellerinde Renk Uyumu

Kilolu olan kadınların saklaması gereken bölgeleri var ise ona göre seçim yapmalarını tercih ediyoruz. Renk seçimine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Ten rengine ve o zamanın mevsimine uygun renk kullanmaları artı puan kazandıracaktır. Seçmiş olduğunuz abiye modelinin içinde rahat hareket etmeniz da oldukça önemli bir durumdur. Hadi hep beraber aşağıdaki galeriden sizler için seçtiğimiz abiye modellerine göz atalım.

Sosyal Medyada Paylaş!

7 thoughts on “2020 Tesettür Abiye Modelleri

  1. Güzel düşünülmüş bir yazı ve inceleme olmuş. Bayanlara hitap eden kaliteli içerkleriniz mevcut. İlgili kişilerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

  2. Tesettür ülkemizde sonradan benimsenden ve bir o kadar hızlı değerini yitiren manevi bir duygudur diyebilirim. Sözde tesettür elbiseleri arasında bu kadar özenli ve islama uygun elbise örneklerini görmek gayet güzel. Teşekkür ederiz.

  3. 2020 abiye modellerine bayıldım doğrusu, gerçekten abiyelerdeki moda bayağı gelişmiş ve bu abiyeler oldukça şık ve hepsi birbirinden güzel abiye alacaklara tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir