Armine 2019 - 2020 Tunik Modelleri
Armine 2019 – 2020 Tunik Modelleri

Armine 2019 – 2020 Tunik Modelleri

Armine 2019 Tunik Modelleri günümüz tesettürlü bayanlarının günlük şık kombinlerini oluştururken en güzel pantolon kombinlerine de ışık tutuyor. Zira biliyorsunuz ki tunikler, pantolonlar ya da taytlarla kombinlenebilen uzun gömleklerdir. Uçuşkan formlarla sık sık karşımıza çıkan tunik modelleri, kullanım alan ve yerlerine göre; keten, şifon, poplin, pazen, ipekli, krep kumaşlardan tasarlanabiliyor. Tunikler şık bir eşarp, şık bir pantolon ve albenili bir kolye ya da boyun zinciri ile kombinlendiğinde ise enfes görüntüler ortaya çıkıyor.

Armine 2019 - 2020 Tunik Modelleri
Armine 2019 – 2020 Tunik Modelleri

Farklı Formda Tunik Modelleri

Armine 2019 Tunik Modelleri ni birçok form stil ve renkte sayısız çeşitte bulabilmek ise mümkün. Bele oturan kendinden kuşaklı ve kemerli modeller, oversize- bol ve pileli kesimler, manşet kollu, düz – dar kollu modeller, prenses kollu tunik modelleri, volanlı yakalı tunik modelleri ise zevkinize ve vücut formunuza göre seçebileceğiniz stilleri oluşturuyor. Yine tuniğinizi yakalı, yakasız, sıfır yaka, kayık yaka, degaje yaka, bebe yaka, düğmeli, düğmesiz, fermuar detaylı olarak seçebilirsiniz.

Armine 2019 - 2020 Tunik Modelleri
Armine 2019 – 2020 Tunik Modelleri

En Şık Tunik Modelleri

Ayrıca etek ucu kısımları asimetrik kesimlerle detaylandırılmış çok parçalı uçuşkan şifon tunik modelleri de en şık modelleri oluşturuyor. Bu gibi bir tuniği ütü izli sigaret pantolonla kombinlediğinizde en şık toplantıya dahi katılabilmeniz mümkün. Yine tunik seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da gideceğiniz yer ve mekan. Örneğin seçeceğiniz tuniği abiye gerektiren protokol ortamlarında kullanacaksanız; şifon, krep, ipekli, organze gibi ürünlerden yararlanmalısınız. Ama günlük tunik kombinlerinizde; viskon, keten, koton ya da poplin Armine 2019 Tunik Modelleri tuniklerden yararlanabilirsiniz.


Yine bu tarz şık tunikleri, parlak ve uzun boyun zincirleri ile detaylandırabileceğiniz gibi boyun püskülleri ve otantik Osmanlı / Esmaül Hüsna figürlü takılarla da tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sportif günlük Armine 2019 tunik modellerini kot pantolonlar, keten pantolonlar ya da taytlarla kombinleyebilirsiniz. Özel ortamlar için seçeceğiniz abiye Armine 2019 tunik modelini tuniği; saten, krep, kadife türevi kaliteli kumaşlardan tasarlanmış pantolonlarla kombinlemenizi öneririz. Yine düz ve desensiz parlak kumaşlı bir tuniği en güzel şekilde hareketlendiren unsur, şık desenler içeren eşarbınız olmalıdır. Bu anlamda şal desenli ya da çizgili eşarpların faziletlerinden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir