İstanbul’daki birbirinden ünlü moda tasarımcıları bu sezonun gelinlik modellerini tanıttı. Bizde sizler için bu konuyu ele alıp hayatının geri kalanını sevdiği insan ile birleştirecek müstakbel gelinler için bir kaç tüyo vermek istiyoruz. Tanıtımı yapılan gelinlik modelleri sadece yaz ayı için değil sonbahar mevsimi için de bu gelinlik modelleri gündeme damga vuracak. Peki bu özel gününüzde beyazlar içinde mutluluğa koşarken senin tarzın hangisi ?

Bu Gelinlik Modelleri Çok Konuşulacak
Bu Gelinlik Modelleri Çok Konuşulacak

Kemik Renkler Ön Plana Çıkacak (Özlem SÜER)

2019 yılında inci danteller düğünlerde ön plana çıkarken bu sezon gelinliklerde kullanılacak olan kemik renk ve aksesuarlar oldukça zengin bir görünüme sahip olmak isteyenler için birebir model olacaktır. Bedeni sarıp benimseyen siluetler ile ortaya çıkan dekoltelerde koleksiyonumuzda güncel olarak konuşulmaktadır. A kesim gelinlik modellerimizde de 3 boyutlu işlemelerimiz ve kesme taşlar dikkat çekiyor. Dantel, tüyler, çiçekler, spagetti askılar, iç içine girmiş dantel modelleri de romantik gelinlik isteyenler için özel olarak geliştirilmiştir. Her gelinliğin bir matematiği vardır, Gelinliklerde kesimlerde stil olarak matematiğe uygun olmalısı çok önemlidir. Doğru Gögüs ve Doğru Bel seçim yaparken ki en dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır.

Bu Gelinlik Modelleri Çok Konuşulacak
Bu Gelinlik Modelleri Çok Konuşulacak

Düğün Alanını Seçerken Dikkat Etmelisiniz (Zeynep ERDOĞAN)

Geçmişimize göre bu sezonun gelinlik modellerinde rahatlık ön planda tutulmuştur. Uçuşmakta olan tüller, İç İçe girmiş görünümler, Tüyler ve saçaklar da sezona damga vuracak. Ayrıca bu sezon gelinlik modellerinde parıltılı kumaş ve dökümlü modellere çok denk geleceksiniz. Bir yandan da ” BOHO ” gelinlik tarzını da devam ettirmekteyiz. Klasik gelinlik modellerinden uzaklaşıp daha çok saf ve doğal modellere yönelmekteyiz. Tercih etmiş olduğunuz gelinlik düğünün yapılacağı yere veya mekana mutlaka uyumlu olmalıdır. Ayrıca gelinin gelinliğin içinde rahat etmesi de önemli konuların arasında yer almaktadır. Seçmiş olduğunuz gelinlik modelinde kullanacağınız aksesuarlar da dikkat çekici olacaktır.

Bu Gelinlik Modelleri Çok Konuşulacak
Bu Gelinlik Modelleri Çok Konuşulacak

Siluetler Kurtarıcınız Olacak (Nihan PEKER)

Günlük aylık veya yıllık olarak değişmekte olan trendler gelinlik modellerini de etkilemeye başladı. Dantel modeller azalıyor, Siluetler yeniden geri geliyor. Geniş ve büyük kollar, keskin gösteren hatlar, ve zarif işlemelere sıklıkla karşılaşacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir