Renkli Saç Modelleri ile her zamankinden çok farklı bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Saç rengi değişimi ya da kesimi kadınlar için oldukça radikal ve zor kararlardandır. Ama sonbahar ve kış sezonu saç rengi değişimi için çok uygun dönemlerdendir. Çünkü bu aylarda saçlarınız deniz ve güneş gibi aşındırıcılardan yıpranmaz. İşte size bu mevsimlerde kullanabileceğiniz en ideal saç renklerini sunuyoruz.

2020 Renkli Saç Modelleri
2020 Renkli Saç Modelleri

2020 Saç Renkleri

Mavi saç; mavi saç renk tonlarını gerek cadde modasında gerekse de sosyal medyada bol bol görüyoruz. Saçlarınız kısa ya da uzun olsa da ten renginiz esmer ya da açık olsa da göz yüzü ve deniz mavilerini saçlarınızda en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Turuncu saç; turuncu saç modelleri, özellikle de son bahar mevsimi; sarı turuncu, kızıl ve kahve tonlarını içerdiğinden turuncu saç rengi sonbahar ayları için ideal saç renklerindendir. Özellikle de gözleriniz yeşilse öneririz.

2020 Renkli Saç Modelleri
2020 Renkli Saç Modelleri

Mor ve pembe renk tonları; saçlarınızda canlı ve iddialı renkler istiyorsanız bu iç açıcı renkleri sonbahar ve kış mevsimlerinde dahi neşeli bir şekilde saçlarınızda kullanabilirsiniz. Mor tonlarını beyaz tenlilere önerirken, pembe tonlarını da buğday tenli bayanlar için önerebiliriz.

Yeşil saçlar; açık ya da koyu yeşil tonlarındaki saç renklerinin her kadına yakıştığınız belirtelim. Tüm ten renkleriyle uyumlu olan yeşil tonları, stilinize tüm doğanın enerjisini yansıtacaktır. Zira bilindiği gibi yeşil, toprak tonlarından doğar ve doğadaki yeşili temsil eder. Bu nedenle su yeşili, turkuaz, zümrüt yeşili, ördekbaşı yeşilini dahi değişimli olarak saçlarınızda kullanabilirsiniz.

2020 Renkli Saç Modelleri
2020 Renkli Saç Modelleri

Gri Saç Renkleri

Gri saç rengi; gri saç rengi özellikle de son yıllarda küllü tonların öne çıkmasıyla birlikte kadınların büyük beğenisini toplayan renklerden biri oldu. Özellikle alt tonu sarışın olan ve açık tenli bayanlara çok yakışan gri saçlarla kış aylarında bile aydınlık görünebilirsiniz. Özellikle de dumanlı makyajlar ya da koyu tonlu makyaj kullanımı için çok ideal olan gri saçlarınızı gece – gündüz her yerde kullanabilirsiniz.

Ayrıca burada söz ettiğimiz saç renk tonlarını sürekli kullanmak istemiyorsanız geçici toz boyaları kullanarak bir yıkama ile bu renk tonlarını sonlandırabilir ve yine kendi saç renginizi kullanabilirsiniz. Geçici toz saç boyalarını ya da Renkli Saç Modelleri ndensprey saç boyalarını kişisel bakım mağazalarından temin edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş!

2 thoughts on “2020 Renkli Saç Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir