Moda

Severek Giyeceğiniz Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

2 Mins read

Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Vintage akımı bu sezon da moda dünyasındaki sıralamasını korumaya devam ediyor. Tesettürlü bir bayan olarak davetli olduğunuz özel gecede seçmiş olduğunuz abiye modellerinde dantel detayları ile oldukça zarif bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Tesettürlü bayanlar bu nedenle genellikle abiye seçiminde dantel detayı olan abiyeleri sürekli göz önünde bulundururlar. 2020 Yılının Dantelli Tesettür Abiye Modelleri şık görünmek isteyen tesettürlü kadınların tercihleri arasında olacaktır. Ayrıca tüm büyük markalar bu sezonun en çok tutulacak olan abiye renkleri konusunda açıklama yaptı.

Bu sezon özellikle Mor, Yavru Ağzı, Somon Pembesi, ve Mavi renkleri çok dikkat çekecek. Ayrıca detaylara bakılacak olursa her türlü eşarp ve şal ile kombine olan bu abiye modellerini özel davetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Severek Giyeceğiniz Dantelli Tesettür Abiye Modelleri
Severek Giyeceğiniz Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Dantel İle Süslenen Abiyeler

Abiye modellerinde sadece danteller pasif kalıyor diyorsanız bu sezonun abiye modelleri dantellerin yanı sıra süslemeler ile karşınıza çıkıyor. Ayrıca bu elbiseler bu sezon ikiye ayrılmaktadır. Bunlar; Tamamı ile işlenmiş olan elbiseler ve Sadece üst kısmı özenle süslenmiş abiye modelleridir. Üst kısımdaki süslemelere bakıldığı zaman yoğunlukla taş işlemelerin olduğunu görmekteyiz. Bu abiye modelinin alt tarafına bakıldığında ise daha bir dikkat çekici görünüm elde edebilmek için etek kısmında sade bir tül kullanıldığı dikkat çekiyor.

Abiyemizi beğendik, Her şey tamam peki bunu aksesuar ile nasıl süslemeliyiz? Parlak ve kalın görünüme sahip bir kurdele ile bel çevrenizi kaplayan bir kemer görünümü ile kombine etmeniz mümkündür. Abiye modelleri normal şartlarda akışkan bir görünüme sahip olduğundan, fazla kabarık olmayan etek bölümü pileli etek görünüme sahip olan abiye modellerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Severek Giyeceğiniz Dantelli Tesettür Abiye Modelleri
Severek Giyeceğiniz Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Parlak Ve Sade Kumaşlı Abiye Modelleri

Abiye modellerinde, genellikle üst kısımlarda parlak alt kısımlarda ise genellikle daha bir sade kumaş kullanılmaktadır. Bu model elbiselerde kombineyi abiyenin şıklığı ile tamamlayabilmek adına kemer olarak dantel işlemeleri tercih edilmektedir.

Evlilik her genç kızın hayali bunu tekrar üstüne basa basa söz ediyoruz, Tesettürlü bir kadın’sanız isteme gününüzde yukarıda anlattığımız gibi bir abiye modeli tercih etmeniz sizin daha bir zarif görünmenizi sağlayacaktır. Fakat renk olarak fazla abartıya kaçmadan yumuşak tonlardaki bir rengi tercih edebilirsiniz. Beyaz renkte bir abiye modeli, Kolları renkli ve etek kısmı dantel işlemeli bir elbise eminiz ki sizi de modern gösterecektir.

Severek Giyeceğiniz Dantelli Tesettür Abiye Modelleri
Severek Giyeceğiniz Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

Baştan Aşağı Dantel İşlemeler

Yukarıda anlattıklarımızdan hiç biri aklında fikir oluşturmadı mı ? O zaman sizlere üst kısımdan aşağı etek kısmına kadar dantel işlemeli olan abiye modellerini öneriyoruz. Komple danteller ile süslenmiş abiye modelleri de özel gece ve etkinlikleriniz için uygun bir seçimdir. Özellikle krem ve pembe tonlarındaki abiye elbiseler sizleri oldukça zarif gösterebilir. Böyle bir elbiseyi aynı renk tonları veya yakın da olabilir bir eşarp veya şal ile kombine edebilirsiniz.

Related posts
Moda

2020 Balo Kıyafet Modelleri

2 Mins read
2020 balo kıyafet modelleri göz kamaştıran formlarıyla mağazalarda sergilenmeye başladı bile. Yeni sezonda en zengin balo kıyafeti formatındaki abiye elbise modellerinin mağaza…
Moda

En Şık Transparan Boğazlı Kazak Modelleri

3 Mins read
Kadınların tercih edecek tekstil giyim modelleri oldukça fazladır. Son zamanda trend haline dönüşen ürünler arasında transparan modeller yer almaktadır. Transparan modeller hem…
Moda

Ten Rengine Göre Hangi Renk Kıyafet Giyilmeli?

3 Mins read
Ten rengine göre doğru kıyafetler seçmek önemlidir. Çünkü seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha uyumlu durmasına neden olacaktır. Ten renginizle hiçbir şekilde bağdaşmayan bir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir