Güzellik

Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri

2 Mins read
Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri
Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri

Yılbaşı Gecesi İçin En Güzel 7 Makyaj Önerisi

Yılbaşı gecesi hepimiz için özel bir gecedir. Evler süslenir kıyafetleri daha bir özenle seçeriz ve o gün birbirinden güzel ve lezzetli yemekleri yaparız. Özellikle kadınlar için yılbaşı gecesi şık bir görünüm elde etmek hayli bir önem taşımaktadır. Tabi ki sadece dış görünüm değil bunun yanında yapacağımız makyajda çok önemli konulardan bir tanesidir. Bizde bunları göz önünde bulundurarak sizlere yılbaşı gecesi yapabileceğiniz tam 7 adet makyaj önerisi hazırladık.

Vazgeçilmezimiz Göz Farı

Yılbaşı gecesi için dikkat çekici görünmenin başka bir uygun zamanı var mıdır? Yılbaşı gecesi normalinden de fazla abartıya kaçabilirsiniz çünkü etrafınızdaki her şey oldukça ışıltılı olacak. Yılbaşı gecesinde normal zamanda makyaj konusunda uygulayamadığımız farklılıklar yaratabilirsiniz. Örneğin, Gold göz farından başlayabilirsiniz. Göz makyajı oldukça çarpıcı olacağı için makyajınızın geri kalanını abartmamak lazım.

Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri
Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri

Bronz Göz Makyajı İle Parlayın

Son zamanlar da popüler olmaya başlayan bronz göz makyajı oldukça şık bir görünüm elde ediyor. Bu makyaj modelini nude dudaklar ve kahverengi yanaklar ile tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı Değilde Bordo Olacak

Her genç kız veya kadınların klasik görünümü kırmızı dudaklardır. Gelin bu yıl bir değişiklik yapın ve dudaklarınızı bordo ile birleştirin. Ayrıca bordo ruj son zamanlarda günlük hayatımızda da moda.

Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri
Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri

Popüler Yeşil Farlar

Kırmızı kadar yeşil renk’de yılbaşı rengi’dir. Fakat çoğu kadın yılbaşı gecesi makyajında bu renge yer vermez. Özellikle bu sezon moda olan rengarenk farlar ile tanışmalısınız! Her zaman yeniliklere açık bir kapı bırakarak sizde yılbaşında gözlerinizi yeşil ile renklendirebilirsiniz.

Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri
Yılbaşı Gecesi İçin Makyaj Önerileri

Parlayan Simli Eyeliner

Far kullanmayı sevmiyor musunuz ? O zaman şöyle bir şey yapın, Yılbaşı gecesi ışıltılı görünmek istiyorsan Simli Eyeliner veya göz kalemlerinden yararlanabilirsiniz. Göz kaleminiz ile oje renginizi bir tutarsanız güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Metalik Rujlar

2019 yılında oldukça moda haline gelen metalik rujlar bir hayli dikkat çekmişti. Yılbaşı gecesi etrafınızdakilere şık görünmek için sizde bu sene simli rujlardan yardım alabilirsiniz.

Hiç Bitmeyen 90’ların Ruhu

90’lar bu yılbaşı gecesinde kesinlikle geri dönecek. Peki bu ne demek oluyor. İstediğiniz kadar koyu renklerden yardım alabilirsiniz. Koyu bir ruj ve dumanlı bir göz kalemi ile yılbaşı gecesinin havalı 90’lar kadını görünümüne sahip olabilirsiniz.

Related posts
Güzellik

Kaş Trendlerine Doğallığın Gücü Damga Vuruyor

2 Mins read
Kadınların yüz hatları çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu nedenle güzelliğinizin belirleyicisi olan kaşlarınızın belli standartta olması mümkün değildir. Fakat doğallığı…
Güzellik

Kuru ve Hassas Ciltler İçin En İyi Nemlendiriciler

2 Mins read
Kuru ciltler için nemlendirici kremler kış mevsiminde acil ihtiyaçlarımızdan birine dönüşüyor. Çünkü kışın cilt bakımı yapmadığımızda (özellikle de cildimiz kuru ve karma…
Güzellik

Ayaklarda Oluşan Çatlaklar Nasıl Önlenir?

2 Mins read
Ayaklarda Oluşan Çatlaklar Nasıl Önlenir konusu özellikle kış aylarında havanın soğumasıyla birçok kişinin ilgilendiği konulardan olup çıkıyor. Ayaklarda ve özellikle de ayak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir